Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Velem van valami gond? Többi...

Velem van valami gond? Többi lent.

Figyelt kérdés

Mindig a dolgok mögé nézzek meg mindig felmerül bennem, hogy mi van ha ez meg az lesz. Erről szeretek beszélni is de azt mondják inkább maradjak csöndben! De nem értem, hogy miért arra is gondolni kel, mi van ha az történik nem az amit más vár. Ezen mindig gondolkodok mondom is épp akivel beszélek és olyan a téma erre annyit mond, hogy: Hülye vagy. De nem egy ember (persze nem 10-15 hanem 2-3). És azt veszem észre, hogy más a gondolkodási módom is.

Ezek után bennem van a hiba vagy akik körül vesznek nem elég "intelligensek"(persze írni fogjátok ti is ezek után, hogy te vagy a hülye, hogy ilyet állítasz, hogy "nem elég intelligensek" mintha egoista lennék)?



2014. máj. 12. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudnál példát mondani?A fenti szöveg alapján akár veled, akár velük is lehet a gond, nem visz közelebb.
2014. máj. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hosszú lesz de tessék: Elakarok adni egy PC-t ugye adásvételi stb. de 120e. Ft a gépezet és az áll az adásvételin, hogy eladó jelenlétében kipróbált és hibátlan terméket át vett a vevő. De én ezt olyan szemszögből is meg közelítettem, hogy mi van ha az illető aki vette siet és csak úgy alá írta közbe hibás a termék. Ez miatt feljelentést tesz, hogy hibás a termék de alá van írva, hogy ki próbálta eladó jelenlétében. Akkor mi a helyzet?(tanukkal megbeszélve, hogy írják alá) Nha szóval kb. ilyenekre gondoljatok mint amit írtam példának.
2014. máj. 12. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt hívják akadékoskodásnak vagy szőrszálhasogatásnak.
2014. máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm. Gondolom ez egy negatívum. Megy a zöld.
2014. máj. 12. 22:57
 5/5 Bruce_Wayne ***** válasza:
akkor gondolom mindig negatív,pesszimista irányban gondolkodsz alternatívaként. Semmiképp sem előnyös,de te is látod mert az ilyen embereket mindenki igyekszik kerülni.Változtass a gondolkodásodon,tanulj meg elfogadni és nem azon agyalni mi lett volna ha...vagy maradjon minden így és az is elfogadás arra vonatkozólag hogy veled van a probléma.
2014. máj. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!