Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Velem van a gond? .

Mifu12 kérdése:

Velem van a gond? .

Figyelt kérdés

Sziasztok!16 éves, kisvárosi csajszi vagyok. Szerencsére ennek ellenére rengeteg haverral vagyok körülvéve, akik fontosak is számomra <3 Csak az lenne a gond, hogy barátom, vagyis normáisabb kapcsolatom még nem volt.. Igaz, nemrég töltöttem be a 16-ot, de mikor ezt megemlítem mindenki meglepődik (bár hozzá kell tenni, sok itteni barátnőm ugyanebben a cipőben jár) közvetlen vagyok és akik ismernek, mind tudhatják rólam.:) jól kijövök fiúkkal, világ életemben rengeteg srác haverom volt, de legtöbbjük csak nagyon jó barátként tekint rám.Aki pedig máshogy, azzal én állok így. Gyakran megkapom, hogy szép vagyok (kerüljük a félreértést, ennek ellenére nem vagyok egoista :D )

Mi lehet a probléma? Nem vagyok elég "csajszis"? Vagy a kisváros korlátozhat ennyire?

Előre is köszönet.:) és bocsi a regényért.^^



2014. máj. 11. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
ne parázz majd lesz idővel barátod, csak járj el otthonról, ismerkedj, ne félj az új lehetőségektől. ne görcsölj ezen
2014. máj. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább nem vagy elég érett...
2014. máj. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!