Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a gond velem?

Mi a gond velem?

Figyelt kérdés
évek óta próbálok barátkozni fiúkkal és lányokkal egyaránt, de az a helyzet hogy a 'barátság' maximum pár hétig tart, de az is csak ilyen felületes, például: hogy vagy? jól köszi. És azt nem értem, hogy miért nem működik. Kb 3 év alatt három fiúnak próbáltam a barátja lenni, de nem jött össze. Ha társaságban vagyok, általában a barátnőimet szúrják ki, ők szebbek mint én, de ez engem nem zavar, hiszem a barátságnál ez nem számít. De mégse jön össze. Nem kíváncsiak rám a fiúk. Évek óta próbálok rájönni a hibáimra, javítani rajtuk, de így is ugyanaz a helyzet. Lehet, hogy pszichológushoz kéne mennem? köszönöm a normális válaszokat
2014. ápr. 5. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány--> negatív kisugárzás.
2014. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi.Én is így vagyok ezzel..
2014. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a kisugárzásom pozitív, mosolygós lánynak ismernek az emberek, mert a rossz dolgokról nem szoktam panaszkodni. Inkább úgy vettem észre, bárhogy viselkedek, feltűnően vagy nem, hülyén vagy kislányosan, nem vesznek észre, semmibe vesznek.
2014. ápr. 5. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Erre csak az tudna válaszolni, aki ismer Téged, ha van egy igazán jó barátnőd, akkor elmondaná Neked, mi lehet a baj.
2014. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Így leírás alapján nincs veled semmi gond. Értelmes lánynak tűnsz.
2014. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barátkozunk? :)
2014. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne a saját hibáidat akard megtalálni. Lehet, hogy többet/jobban kellene mérlegelned a környezetedet.
2014. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!