Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában elmondható, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában elmondható, hogy azok a nők, akiknek nehezebben alakul ki kapcsolata, sok kudarcot átéltek már, sokkal normálisabbak; mint azok, akiknek mindig könnyedén összejön egy kapcsolat és folyton abban élnek?

Figyelt kérdés
Eddig ezt vettem észre. Amikor olyan nőkkel beszélgettem itt, akik jó ideje szinglik/nehezen alakult ki bármikor kapcsolatuk, azok sokkal kedvesebbek, emberségesebbek; mint azok a nők, akik állandóan körül voltak rajongva/mindig volt valakijük. Az előbbiek mintha felsőbbrendűnek képzelnék magukat, sokuk néha kifejezetten trágárul beszél, míg az utóbbiak pont úgy, mint egy normális ember.

2013. aug. 3. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%-ban egyetértek! Én is ugyanígy veszem észre. De ez nem csak a nőkre igaz, általában minden emberre. Egy másik példában, a rosszab sorsú (mondjuk szegényebb) emberek mindig emberiesebbek és rendesebbek az elkényeztetett, minden össze jött neki típusú embereknél.
2013. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy azért, mert sokkal jobban át tudják érezni. Kicsit olyanok az utóbbiak, mint a politikusok/újgazdagok.
2013. aug. 3. 23:08
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, ez pont így van, én is ezt tapasztaltam.
2013. aug. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig ez pont nem így van.Attól függ,hogy mennyire viselte meg a dolog.Van,aki nem tudja túltenni magát a dolgokon és mindenkire ráaggatja a "biztos egy *aszkalap" táblát úgy,hogy nem is ismeri az illetőt.Szóval nem minden esetben van ez így.
2013. aug. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!