Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy néhányan...

Miért van az, hogy néhányan úgy írnak fb-n, hogy sosem köszönnek el, hogy ha lelépnek?

Figyelt kérdés
Pl. volt olyan, hogy én mentem el elköszöntem, egyszer semmibe vette, másszor meg visszaköszönt, de amikor később mentem fel fb-re láttam, hogy azután, hogy elmentem már 10percre rá megint kérdezett valamit. Ez egy kicsit idegesítő.

2014. jún. 9. 11:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Ti is így csináljátok?
2014. jún. 9. 11:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Én el szoktam köszönni,ha lemegyek,és már tudom,hogy nem megyek fel mostanában;de nekemis szokták ezt csinálni,hogy lemennek-fölmennek,aztán csak írogatnak,mintha örökké tartó beszélgetés lenne..
2014. jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, mert kb vannak ilyen emberek, akivel napi szinten beszélünk, és úgymond folyamatos a kapcsolattartás, ott nem mindig van kedvem elköszönni.
2014. jún. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont azért, h ezzel is azt sugallja, ő mindig elérhető, online. Én mindig elköszönök, mivel csak gépről használom a chat-et.
2014. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem ehhez vagyok szokva, de mindenki ezt csinálja, de szerintem kajak parasztság. Sunyiba lelépnek, aztán utána várhatsz a válaszra... Érdekes ez a facebook élet...
2014. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs facebookom nem is lesz), skype-om viszont van. Ha leült picit a beszélgetés, nem feltétlenül köszönök el (bár azért sokszor), pláne olyanoktól, akikkel kb. naponta beszélek, vagy álandó csoportbeszélgetéseknél, meg offline is megkapjuk egymás üzeneteit, nem para. Ha épp valami nagy beszélgetésben vagyok benne, persze, jelzem hogy elmegyek, de nem annyira szokás a beszélgetőpartnerek részéről sem, van aki elköszönős, van, aki nem, sose szenteltem ennek nagy figyelmet.

Azt nem tudom a FB chat ilyesmi-e.

2014. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm is uygan ezt csinálja..!! Én írok aztán soha nem ír vissza és látom h 2 perce volt fenn!! engem ez idegesít...h annyit se ír h "cs"..!!
2014. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!