Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Attól még, hogy az általánosba...

Attól még, hogy az általánosban eléggé antiszociális vagyok (félek ismerkedni, nem tudtam beilleszkedni 8 év alatt, egy igaz barátom sincs), attól még középsuliban be tudok rendesen illeszkedni és lehetek népszerű sok baráttal?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Ahoz elég nagy személyiségváltás kell de lehetséges.
2014. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálam fordítva volt.


De mit akarsz igazán? Barátot vagy népszerűséget?

2014. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyban függ az új társaságtól is,nem lehetetlen,de nagyon nehéz.
2014. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az antiszociális az a szociopatára egy másik szó.


Az aszociálisra gondolhattál, de az is betegség...

2014. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem meg simán lehet. az általános iskola 8 éve alatt nagy személyiség változáson mehettél keresztül, de már elkönyveltek visszahúzódónak.

velem így volt. történt egy családi probléma, és emiatt visszahúzódó lettem egy ideig, viszont az osztálytársaim évekig zaklattak emiatt. középsuliba meg már teljesen máshogy volt, ott rengeteg barátom lett, és közkedvelt voltam az osztályban

2014. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A #4esre válaszolván: Lehet, hogy nem az antiszociális a legjobb szó, arra gondoltam, hogy társaságkerülő, magányszerető.
2014. márc. 18. 05:45
 7/10 A kérdező kommentje:
A személyiségváltozás az nem lesz nehéz, hiszen nincs sok személyiségem, mert alsóban még nem nagyon alakul ki senkinél szerintem, felsőben meg elnyomtak.
2014. márc. 18. 05:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha tenni akarsz, akkor gimi legelején tudsz ezen változtatni. Ha azt elmulasztod, már sokkal nehezebb lesz.

Tiszta lappal az első napokban vagy ha van gólyatábor akkor ott próbáld megítélni elsőre, kivel vagy stílusban mondjuk a legjobb összhangban, beszélgess a többiekkel sokat, ilyenkor úgyis mindenki-mindenkivel ismerkedik. Délutánonként mászkálj el az emberkékkel, és aki a legszimpatikusabb, próbálj amellett maradni. Vagy azok mellett. Hajrá! :)

2014. márc. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De ha magányszerető vagy, akkor nem vágysz népszerűségre sok baráttal. Vagy nem igazán szereted a magányt.
2014. márc. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazából azért szeretem a magányt, mert hozzászoktam. Amúgy szeretek olyan emberekkel lenni, akikkel jól érzem magam.
2014. márc. 18. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!