Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van esély az újra kezdésre?

Zsebvirág kérdése:

Van esély az újra kezdésre?

Figyelt kérdés

Én 1 19 éves fiú vagyok.

Nincsenek barátaim, sose vtak. Nagyon utálok ott élni ahol jelenleg élek, ezért arra gondoltam, hogy elmegyek egy távolabbi városba egyetemre esetleg akár külföldre dolgozni. Viszont nekem mindig úgy tűnik, hogy az ilyen korú embereknek van magánéletük, barátaik és nem fogadnak be új embereket. Így van esélyem vhol mindent újra kezdeni?



2014. jún. 20. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne így állj hozzá, ha kiválasztasz egy embert próbálj szerencsét nála, és ha vevő a haverságra, akkor lehet tovább építeni az ismeretségedet.


Beszélőviszonyban lehetsz 100 emberrel is, viszont olyannal akivel eljársz otthonról, és találkoztok is, az időt igénylő próbálkozás

2014. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző hozzászólóval,te így állsz hozzá.:az ottani emberek nem fogadnak be új embereket,mert stb.Én mindig úgy álltam egy új társaságba,mintha csak rám vártak volna,még ha nem is teljesen,de megtaláltam az én embereimet.

Nem látod,hogy eleve te taszítasz?Fú nem rám vártok?Azért azt is gondold végig te mit adsz,h rád várjanak...

2014. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Leírásod alapján erősen introvertált vagy(befelé forduló típus).

Ami nem a te hibád,ez így alakult.Családi helyzet,neveltetés,örökölt tulajdonságok,szülő gyerek viszony stb.

Az esélyt elsősorban saját magadban kell keresned,próbálj változtatni magadon.Most nem a külsőre gondolok. Társaságba kell járnod,hogy oldódjon a szorongásod.Próbálj nyitni mások felé,akkor is ha szar,meg akkor is ,ha lesz néhány kudarc. Ezektől csak meg fogsz erősödni lelkileg.

A társadalmi beilleszkedés,szocializáció is egy egyéni tanulási folyamat,amit az ember ,ahogy korosodik egyre jobban fölszed magára.

Egy nagyon fontos dolgot mindenkivel megosztok:


-Az ember nem a sikereiből tanul,hanem a kudarcaiból ! ! !


Ha ezt szem előtt tartod,akkor fogsz elérni majd igazán sikereket!

2014. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!