Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély még az újra kezdésre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély még az újra kezdésre?

Figyelt kérdés

én 26 vagyok,a barátnőm 21.

Sokat vitáztunk az utóbbi időben,és sajnos szakítás lett a vége. 50 kilométerre lakik tőlem,és elmentem hozzá a napokban,nem bírtam itthon ülni tétlenül. mikor meglátott tiszta ideg lett,oda jött hozzám,hogy mi a francnak jöttél? mondtam neki erre idegesen,hogy pff szép,ezért érdemes volt eljönni,és ott hagytam idegesen,erre jött utánam,vigyorogva hogy most mi a bajod,meg sajnálja,hogy ilyen velem. mondtam neki,hogy szeretem meg csak rá van szükségem,erre elkezdett sírni,meg hogy felejtsem el az lesz a legjobb,mert már nem lát esélyt ránk. kérdeztem tőle,hogy szeretsz még? azt mondta az nem számít,mert nincs értelme folytatni. mondom neki jó majd szülinapodon felköszöntelek meg beszélünk,erre kiakadt szinte,hogy csak akkor beszélünk,addig nem? sok vita volt az utóbbi időben,és sokszor eljátszottuk,hogy kibékültünk összevesztünk. azt mondta ebből lett elege.


2014. márc. 8. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Halott lónak kell istálló, ez ugyanez a kérdés..:)
2014. márc. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyilván újra lehet kezdeni és lehet szakítani 21-edjére is, de mi értelme van?
2014. márc. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szeretjük egymást,és én azon vagyok,hogy változzanak a dolgok,de nehéz ha már nem hisznek az emberben..
2014. márc. 8. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!