Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a ferfi meg mindig singlnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a ferfi meg mindig singlnek tünteti fel magat a Face-n 2 honapos jaras utan Sem, akkor az rossz jel? Ja es nem akar ismerösnek Sem bejelölni pedi mar mondtam neki, de gyereket azt akar tölem. Ez normalis?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Ez a köcsög Facebook tényleg ennyire fontos? Ki nem szarja le mi van oda írva.
2013. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nos még nem mindenképpen akar felvállalni ország világ elött elég furcsa... hogy ennyire irtózik ettől pedig semmi extra nincs benne szerintem adj neki még időt ezzel kapcsolatban és ne ezen aggodj nem ettől lesz jó vagy rossz a kapcsolat
2013. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kösz a valaszokat!A baratai es a csaladja elött felvallal.De mi van,ha valami csajai vannak a neten es azert titkolozik?Nagyon szeretik a nök.Tapadnak ra! :(
2013. szept. 16. 14:30
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt se tudom hogy kell megváltoztatni a fakebook profilt és nem is érdekel.
2013. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolso!Ez jo Volt! :)
2013. szept. 16. 14:36
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha nem teszi ki rögtön, hogy kapcsolatban az nem gáz, nekünk sosem első randitól van. Hanem mikor érezzük, hogy ebből lesz valami, ahhoz kell idő.

De az, hogy be sem jelölt. Lehet van még pár csaj akit futtat maga mellett és velük együtt te is csak egy esélyes vagy még, és nem a barátnője. De ezt így nem láthatod ugye.

2013. szept. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Vannak akik ki sem írják, így döntöttek. Szerintem sokkal zavaróbb, mikor nyíltan ömlengenek. Töröld magad fészről és nem fog zavarni.
2013. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Komolyan ennyire fontos manapság az az oldal? Csak az igaz ami ott van? Nem. Attól még hogy valaki nem állítgatja a profilját és nem tölti facén, minden idejét, még lehetnek komolyak a szándékai. A bejelölést sem kell magadra venned. Jelöld be te. Én is csak visszaigazolok, sosem jelölök. Lehet, hogy Ő is ilyen.
2013. szept. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

vicces, de most ahogy így mondtad, megnéztem, és nekem sem az ismerősöm a barátom, több mint egy év után :) nekünk nem ez a fontos, de ha neked az, akkor kérd meg, hogy tegye ki, ha ezek után sem akarja, az már baj


(szerintem egyébként az a furcsa, hogy két hónap után gyereket akar tőled)

2013. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
azt hogy kapcsolatban az én se írom ki soha :D miért te mindent ki akarsz írni??? de az hogy nem jelolt be az kissé fura... de ha valós életbe megvagytok akkor szard le a fbt:)) ha csak nem akarsz dicsekedni vele
2013. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!