Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudom mihez kezdjek...

Nem tudom mihez kezdjek segítség?!

Figyelt kérdés
Nem találom a helyem a városomban... Szinte az összes embert "ismerem" a városba +-4 évvel a korosztályom felett és alatt, de egyszerűen nincsen olyan ember akivel tudnék normálisan beszélgetni a problémáimat, vagy éppen mi történt ma vele, vagy épp ő mondja el. Persze szüleimmel tudok beszélgetni, de nem akarok rájuk hagyatkozni minden szituációban, nem is nagyon szeretek. Idáig még nem volt egy olyan személy sem az életemben akire rábíznám az életem a szüleim és a testvéreim kivéve. Akiket eddig ismertem teljesen megváltoztak(rossz értelemben gondolok itt drogokra,alholok). És inkább ott hagytam őket minthogy én is belekeveredjek. Most pedig amikor elég eszem van hogy beszéljek a fejükkel, nem tudom hogy tudnék nyitni feléjük.. El vagyok magamba, dolgozgatok, iskolába járok (még 2év) ha haza érek akkor beülök a gép elé, néha kimegyek játszok hugommal. De nincs semmi társasági életem ami eléggé zavar. Nem tudom hogy nyissak a többiek felé.

2014. jún. 25. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Idegenre nem is kell rábízni az életedet. A barátság nem erről szól általában.Miért nem elégedsz meg csak simán olyanok társaságával, akikkel eltöltesz némi időt kellemesen?

Nevelni meg nem kell senkit sem.

2014. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretek emberekkel beszélgetni, mindig tudni valami okosságot, vagy esetleg friss hírekről megtudni valamit. Összefoglalva, szeretem a társaságot, csak ugye pont abban a korszakban vagyok, amikor mindenki munkát keres, talál, műveli, és nincs meg az a kapocs mint régen, hogy ültünk a suliba, dumáltunk és akkor a másikat áthívtuk magunkhoz.
2014. jún. 25. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!