Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Teljesen debil vagyok társaság...

Teljesen debil vagyok társaságban! Hogy oldhatnám ezt meg?

Figyelt kérdés

Magamat egyébként humorosnak meg lazának tartom (legalább is régen az voltam), de már jó pár (6) éve nem megy az ismerkedés. Mindig fölveszek egy gumiarcot,aki mindig vigyorog, hogy mindenkinek megfeleljen, elveszik a személyiségem társaságban. Így nem is igazán tudok barátkozni,pasizni, mert mindenki csak egy mű arcot lát,ami egy kicsit unalmas egy idő után (legalább is én ...vára unom magam). Az tény,hogy nagyon ritkán ismerkedem , ált megvan az a néhány ember akivel tartom a kapcsolatot évek óta. Lehet hogy csak gyakorolnom kellene? De a megfelelési kényszer nem fog magától megszűnni...:/

Tanácstalan vagyok!

:(


2014. jún. 30. 21:49
 1/3 anonim válasza:
Megoldás az alkohol! Az tutira leoldja a felvett álarcot, persze nem szabad vele túlzásba esni. Menni fog, csak ne görcsöl rá! Ösztönösen mindent!!! :)
2014. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, régebben ez nagyon jó megoldás volt,de mióta gyógyszert szedek zéró tolerancia van sajnos:'(
2014. júl. 1. 00:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is debilnek érzem magam, nem tudok feloldódni, zárkózott vagyok és úgy érzem, normális mondatokat se tudok összerakni.

Nekem mindig azt mondták hogy márpedig erőltessem, ismerkedjek, menjek emberek közé. Na de csak ezért nem fogok eljárni közösségi sportokra meg tanfolyamokra, anno jártam, de különösebben nem változtatott meg.


Talán ismerős közegben jobb, amikor elkezdtem dolgozni zárkózottabb voltam, már valamivel jobban megvagyok a kollégáimmal, de még mindig szívesebben ülök egyedül az irodámban.

Régen én is ittam alkoholt - ami akkor oldott is - este, buliban - de iskolában, munkahelyen csak nem iszik az ember...

Ráadásul azóta elköltöztem, itt alig ismerek valakit, a régi barátaim is szép lassan eltűntek..

2014. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!