Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi van velem? Mi történik velem?

Mi van velem? Mi történik velem?

Figyelt kérdés
tavaly voltam 9.-es, akkor még jó volt minden-jó társaság,jókat hülyéskedtünk,sok helyre elhívtak magukkal a haverok.Most vmi megváltozott már nem vagyok annyira "közkedvelt" mint régebben, most is ugyan úgy elmegyek "mindenfele" (buli,strand) stb. de most mintha egy senki lennék , soha senki nem szól hozzám se, mindig a háttérbe vagyok elbújva..ha szólok vmit is mintha hülyének néznének..pedig régen sokkal jobb volt.

2014. júl. 4. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Várjál csak mire 30 leszel.
2014. júl. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2014. júl. 5. 08:29
 3/8 Az ember aki más ***** válasza:
Ej ej...ha most leírnám ide az életem történetét...)))Én most vagyok 32,de úgy érzem sokkal többet éltem és éltem át bizonyos dolgokat,mint 3 ember egész élete alatt.A kommunikációról csak annyit,hogy a mai "fiatalságnak" nincs szókincse a normális,emberi kommunikációra képtelenek,így ha az a bajod,hogy mondjuk komolyabb vagy a korosztályodnál és ilyen irányú beszélgetésekre vágysz,akkor keress olyan társaságot ahol ezt megteheted.Az meg,hogy nem vagyok "közkedvelt" teljesen mellékes,hacsak nem vagy valami önjelölt celebecske palánta.))
2014. júl. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem 9 évesen nem bulizni kéne járnod. Saját korosztályoddal barátkozz. szerintem a szüleid nem foglalkoznak veled? anyukád hol van amikor te lógsz a haverokkal, gondolom idősebbek.?
2014. júl. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdező nem 9 éves hanem 9. osztályos :D xD
2014. júl. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#3 9. OSZTALYOS voltam tavaly
2014. júl. 7. 09:37
 7/8 anonim válasza:
Így mindenki szokott érezni.Nekem is volt pár hónap,de ez csak ideiglenes.Nem viselkedsz esetleg velük úgy vagy valakivel aki be tudna kavarni?
2014. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
régen volt ilyen, de már nem viselkedek senkivel úgy... gyakorlatilag mostmár nem is szólok semmit.
2014. júl. 14. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!