Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért történik mindig velem ez?

Miért történik mindig velem ez?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel már jó ideje barátok vagyunk , de csak most ismerte meg az én baráti társoságomat ( akik javarészt fiúk, mert csak velük jövök ki igazán jól.. a lányokkal nehéz megtalálni a közös hangot .. de mind1 is nem ez a lényeg )

SZóval pénteken voltunk együtt közösen bulizni ,és vittem barátnőmet és bemutattam a haverjaimnak, megtetszett neki az egyik barátom hát megpróbáltam őket össze boronálni ami sikerült is, azóta viszont teljesen egyedül hagytak mind ketten a buliról is hamar leléptek engem otthagyva ( pedig a srác volt a fuvaros ) azóta pedig akárhányszor beszélni akarok bnőmmel egyszerüen nem ír vissza a telefont se veszi fel ... aztán tnap végre írt és megbeszéltük hogy akkor ma kimegyünk, erre kiderül h kiment a sráchoz és nekem nem szólt pedig már a találkozó helyen voltam ..

Mit kellene tennem ?

Előző barátnőmnél is igy volt amint bepasizott ott hagyott azóta se beszélünk ... Ezért nem akarok annyira lányokkal barátkozni a fiúkkal nincs ilyen gondom..

mit csináljak ? eléggé tanácstalan vagyok .. :/

Bennem van a hiba ? Én nem akarok rájuk akaszkodni csak félek h megint én maradok hoppon

előre is köszi a válaszokat

19/L


2014. jún. 30. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem volt a barátnőd, nem vagy neki fontos, szard le te is. Velem is jópárszor megtörtén, inkább maradok egyedül minthogy ilyenek után futkossak.
2014. jún. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mond el barátnődnek, hogy ez hogy esik neked, de csak finoman, ha meg ez után se változik a helyzet, nem éri meg a barátjának lenned, hagyd magára.
2014. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 corall xxx válasza:
Velem is pont ez van hogy nincsenek barátaim 10.es vagyok de tavaly sem voltak és a régebbi barátaim másik osztályban vannak velük is csak néha beszélek. De az osztályom nagy része utál valamiért meg piszkálnak pedig én mindenkivel kedves vagyok, de mar alig beszélek mert kevesen szólnak hozzám, minden órán egyedül ülök.
2014. szept. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!