Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi történik velem? Tanács...

Mi történik velem? Tanács valaki? Vagy hogy miért van ez?

Figyelt kérdés

Kiköltöztem egy hónapra Németországba apához ( napkozbe nincs itthon csak este, mert dolgozik, vagy fordítva, hétvégén mindig itt van és programokat szervez)

De napról napra rosszabbul érzem magam. Apa ne látja rajtam mert nem akarom előtte elhagyni magam, de mikor elmegy dolgozni én csak fekszek és berakok vagy 5-6 filmet. Nem szeretem ha világos van, inkább sötétbe lennék, hogy "senki ne lásson" pedig nincs st itt senki. Elkezdtem egy új étrendet hogy nyáron fogyjak centibe és izosodjak, mozgok is mellé... mozogtam egy hétig... aztán már facebook-ról is töröltem magam, annyira rosszul érzem magam ha másokat látok hogy boldogok, vékonyak, szépek, hol vannak, hol buliznak stb. Ha nehezen megtalálnak skype-on csak annyit tudok válaszolni arra hogy " miért töröltem magam?", hogy- " felidegesit midnenki" ... Nemtudom miért van ez de már edzeni se edzek. Demotivál az ha másnak megy és nekem nem. És ez nem a lustaság, rengetegszer érzem azt, hogy csak aludni akarok, ilyenkor még enni sincs kedvem ( Pedig állandóan eszek/ettem)



2014. jún. 19. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Enyhe depresszió, a legjobb lenne ha hazamennél, nyilván nem jó neked egyedül ülni egy lakásban, más embernek sem lenne jó ez. Otthon tudsz találkozni a barátaiddal, stb.
2014. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Muszáj ez az egy hónap, nem tudok hamarabb hazamenni, és még van 3 hetem itt.
2014. jún. 19. 17:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézz körül a városban, múzeumok, stb. igyekezz beszélni skype-on a családoddal, barátaiddal. Nézd meg a szép helyeket a városban, parkok, patak, stb. Ha kicsit tudsz németül, beszélgess! Még csak egy hete vagy kint, nem kellene ennyire kiakadni. Más örülne ennek, hogy van alkalma körülnézni egy idegen városban.
2014. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam már itt és mindent láttam már .. lemetem párszor sétálni de nem lett jobb kedvem semmivel
2014. jún. 19. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Vásárolj... :)
2014. jún. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!