Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan csináljam?

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

már régóta szeretnék belerülni egy népszerű társaságba és szégyen vagy nem, de fogalmam sincs hogy csinálhatnám, és hogy mit. :/ mert az eddigi probálkozásom nen volt elég :s

Kérlek adjatok tippeket.



2014. júl. 16. 20:10
 1/1 anonim válasza:
Mintha a par evvel ezelőtti onmagam lennel :) nekem sikerult is, de nem volt modszerem. Nyolcadikosok voltunk, es hihetetlenül jo osztalykozossegunk volt, ezért mindenki ,,osszemelegedett" mindenkivel, jobban megismertük egymast es én közéjük csöppentem. Eleg közvetlen alkat vagyok, ugyhogy a gimiben is ilyen tarsasagba kerültem, es ez most KOMOLYAN NEM közhely lesz, de inkabb kialakították egy saját baráti társaságot, mert nem bírtam a tobbiek között. Nem ereztem magamhoz közel őket , es idegesített hogy mi,denkin csak a nyelvüket köszörülik. Persze ugyanugy jóban vagyok veluk, mert a barátaim. Szoval most elmeséltem a fel életemet, de azert, hogy megértsd, nem mindig ilyen társaságban találsz testi-lelki jobaratokat, foleg ha csak ,,be akarsz közéjük kerülni". Az ilyenek általában mar isszemelegedtek, nem könnyű közéjük kerülni. De tippet kertel, ugyhogy elárulom, ami nekem bevált: legy oszinte, nyílt, közvetlen, humoros, es ne legyél szende kislány!! Ezek csak akkor rosszak, ha igy nnem onmagad vagy, es igy gondjaid lesznek kesobb az életben. Ezek csak az én módszereim es élettapasztalatom, nem szeretnelek semmiről sem lebeszélni, ugyhogy nagyon sok sikert!:):) Új tanév, ujulj meg! Nekem mar sikerult ;)
2014. júl. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!