Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék változtatni a...

Hogyan tudnék változtatni a hozzáállásomon, hogy képes legyek a jelenbe élni, és élvezni, nem pedig azon agyalni mi lesz? Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Régen abszolút nem voltam ilyen kb 2éve tart.komolyan már csodállom a tizenéves énemen,aki felhőtlen volt és,boldog. Ha társaságba megyek az se használ igazából,olyan mintha elnyomnám az érzéseimet,nem is tudom elmagyarázni :D (és agydokira nincs keret,még mielött valaki írná)
2014. aug. 1. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre én is szeretnék rájönni, egyedüli átmeneti megoldás amit eddig találtam az alkohol..
2014. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

úgy hogy tudd amit ma teszel egy lépéssel közelebb visz a célhoz


tehát ha valakinek van egy álma és apránként kitartóan halad felé, minden nap érték számára

2014. aug. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fish1 ***** válasza:
Ha azon agyalsz, hogy mi lesz, az azt jelenti, hogy valamitől félsz. Mitől? Ha ezt rendberakod magadban, akkor máshogy fogsz hozzáállni a dologhoz.
2014. aug. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Véleményem szerint az alkohol csak ront a helyzeten!

Egyébként meg az a baj,hogy most már az agyalásom miatt (szerintem) elkezdtem betegeskedni :/

2014. aug. 2. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!