Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék változtatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék változtatni a hozzáállásomon?

Figyelt kérdés

Az előzményekről annyit, hogy sokat csalódtam. Eddig ha valaki megtetszett, akkor hiába próbáltam túllépni a barátságon, mindig úgy zárult a kapcsolatom az adott lánnyal, hogy "maradjunk barátok". Nem próbálkoztam túl sokszor, de az a kevés rossz tapasztalat, amit eddig begyűjtöttem most kicsit visszahúz egy kibontakozó kapcsolatban.


Most, hogy van barátnőm, azt hittem minden könnyebb lesz, mert végre van olyan, aki elfogad olyannak, amilyennek vagyok. Ez így is van, csak a probléma az, hogy én ezt már valahogy nem tudom elhinni. Közel négy hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, de ez a négy hónap folytonos agyalásokkal telt el eddig, legalábbis részemről. Nem érzem magam elégnek, pedig tudom, hogy nincs rá okom. Állandóan a kapcsolat végét látom magam előtt. Ő nagyon is tudja, hogy én állandóan ilyenek miatt rágom magam, és próbál is lenyugtatni. Mellettem áll, és mindig mondogatja, hogy nincs okom az agyalásra, mert minden tökéletes, én mégse tudok ezeknek a gondolatoknak gátat szabni. Mit tanácsoltok? Hogy tudnék ettől a rigolyámtól megszabadulni?


2013. júl. 17. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs önbizalmad.

Figyelj ha 4 hónapja vele vagy akkor annak már oka van. (pénz, izom sárm akármi) de akkor is ö veled van nem mással. Törördj bele és élvezd a helyzetet. Nem véletlenül választott téged.

2013. júl. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Vigyázz, mert a rosszkedv ragadós. A nők nagyon empatikus lények. Ha állandóan ezt sugárzod magadból, akkor gyorsan önbeteljesítő jóslat lesz belőle.


Próbáld értékelni, amid van. Figyelj az apróságokra, és próbálj pozitívan állni a dolgokhoz. Nem olyan nehéz, csak egy kis odafigyelést igényel.

2013. júl. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, én csak annyit fűznék hozzá, hogy ajánlanám ezt a kérdést az összes önbizalomhiányos pasinak, aki egy kapcsolattól várja, hogy legyen önbizalma...

Sajnos a kapcsolatot is megmérgezi, én is tapasztaltam már...

2013. júl. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak nem Szűz a csillagjegyed?
2013. júl. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Halak vagyok :) És köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 17. 18:30
 6/6 belbolyhocska ***** válasza:
56%

Így csak bevonzod a rosszat. Próbálj meg pozitívan gondolkozni. Ha ránézel a barátnődre ne az jusson eszedbe, hogy úristen lehet, hogy holnap szakít velem. Hanem az, hogy milyen boldog, hogy velem van.

Próbáld élvezni azt az időt, amit vele tölthetsz. Ha egyedül vagy, próbáld meg magad lekötni hasznos dolgokkal.

Teljesen rámész idegileg erre a dologra, és csak te csinálod magadban a feszkót.


Hajtogasd magadban, hogy igen, meg tudom tartani ezt a lányt, boldogok vagyunk és leszünk is, meg tudom csinálni!!


Sok szerencsét! Legyen szép, vidám napod! :)

2013. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!