Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális, hogy ennyire ráparáz...

Normális, hogy ennyire ráparázok mindenre?

Figyelt kérdés

Most megyek gimibe, már valamennyire ismerem az új osztályomat, de rettegek, hogy nem felelek meg nekik. Ha velük vagyok, folyton izgulok, hogy "nem ezt kellett volna mondanom", vagy "miért így csináltam?"...A legapróbb dolgokkal is.

Például miután elköszönök tőlük, napokig ideges vagyok, hogy nem köszöntem elég kedvesen ,stb.

Múltkor is rámköszönt az egyikük az utcán, én meg azóta parázok, hogy mi van, ha nem hallotta, hogy visszaköszöntem neki, és mostmár nem kedvel?


Régen nem nagyon voltak barátaim, ezért akarok ennyire szimpi lenni nekik. Mit tegyek, hogy ne izguljak ennyit apróságokon?

Veletek is szokott ez lenni?


14/l



2014. aug. 6. 23:10
 1/1 anonim válasza:
Nem kell félj ilyenek miatt úgyis lesz valaki aki szimpatizálni fog veled vagy több valaki.. ezen ne stresselj
2014. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!