Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy ismerősötök azt mondaná...

Ha egy ismerősötök azt mondaná utálja a városotokat, annyira hogy hánynia kell tőle, mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Nem esne tőle rosszul?
2014. aug. 9. 18:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Melyik városomat? Ahol születtem, vagy ahol élek? Mindkettőre mondtak már rosszat, persze nem ilyen keresetlen egyszerűséggel fogalmazva. Általában nem okoz problémát az ilyen kijelentés, mert én is látom a hibákat.

Egyedül a szüleimtől és a testvéreimtől nem tetszik az a lesajnálás, amit azért kapok, mert ahol élek, azt a települést nem igazán kedvelik. Én jól érzem magam itt, a lesajnálásuk kicsit vicces és egyáltalán nem hiányzik.

Olyan kijelentést is hallottam már friss anyukától, hogy a büdös életben nem fog többet egy bizonyos kórházban szülni. Ebben a városban/kórházban láttam meg a napvilágot én is. Nem esett rosszul ez sem, bizonyára volt oka annak, hogy így vélekedik.

2014. aug. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egészségére: tegye, ha így gondolja.
2014. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tőlem hányhat éjjel-nappal.

Az neki fog rosszul esni. :)

2015. márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Egyetértenék vele, mert én is utálom! :D
2016. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!