Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mikortól vennétek zaklatásnak...

Mikortól vennétek zaklatásnak Facebookon egy ismerősötök írogatását chaten?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 13. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hmm.. ha naponta egy csomószor rám írna, és nem hagyna békén.. de amúgy pont ezért szoktam a chatet kikapcsolni, mert akkor nem írnak rám.. ésazt is megteheted, hogy nem válaszolsz az üzikre, és kész.
2014. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az írás csak írás.

Digitális jelek, karakterek formájában.

Nem hiszem, hogy lenne az a mennyiség amit zaklatásnak vennék.

2014. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha minden alkalommal rámír, mikor bejelentkezek, vagy ha annak ellenére se kopik le, hogy megmondom neki, hogy ki kell lépnem, vagy hogy mással csetelek (van olyan, aki ezzel nem törődik).

Aki hajlamos erre, azokat tiltom cseten. Ő erről nem értesül, csak annyit lát, hogy sose vagyok belépve.

2014. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan, amikor meglátja, hogy fent vagyok, már rám ír, minden nap, és csak azt figyelné látszólag, hogy mikor lépek be.
2014. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miutàn õszintén megmondtam neki , hogy nem akarok beszélgetni vele , de õ akkor is ìr.

Néma gyereknek.....

2014. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csetezés az cset nehéz zaklatni mert letilt azt kész, ha valaki leírja hogy nem óhajt beszélni veled inkább hagyd. Élőben meg azt mondanám hogy lehet többször is elhívni randizni ha benne van, vagy éppen bizonytalan, vagy nincs benne azt látod rajta. Ha már 5x-6x nemet mondott inkább hagyd és lépj tovább.
2014. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan ismerősöm, aki ha megtalált, akkor lekaparhatatlan volt, ha nem voltam ott és válaszoltam pont, akkor már hívott, hogy na mi van... Egyszer elmentem pisilni egy vizsgás beszélgetés alkalmával és arra jöttem vissza, hogy volt 3 nem fogadott hívásom...
2014. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!