Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért érzek így? Nem értem...

Miért érzek így? Nem értem saját magam.

Figyelt kérdés
Mikor egyedül vagyok folyton társaságba vágyom,magányosnak érzem magam és rinyálok,hogy milyen lapos unalmas az életem.Amikor viszont mégis elhívnak egy buliba,vagy nagyobb társaságba kell mennem már előre úgy érzem,hogy semmi kedvem oda menni úgy sem fogom jól érezni magam.Általában diszkóban is max 2ig bírom és az már nekem soknak számit, szilveszteri házibuliból is leléptem kb 1kor mert egyszerűen nem volt kedvem hozzá és frusztrált az egész helyzet.Mi bajom van?:D
2014. aug. 12. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem találtad meg még az igazi társaságod!
2014. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nagilum válasza:
Szerintem nem bulira vágysz, hanem társaságra. Nemcsak a bulizás az egyetlen szórakozás ám. Ahogy észrevettem, az ember "falkaállat", kell egy állandó banda. :)
2014. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!