Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok arról aki az...

Mit gondoltok arról aki az "utcán" vág vissza?

Figyelt kérdés

Mondjuk valaki idegesít iskolába vagy munkahelyeden, de nem vagy elég kreatív, vagy csak egyszerűen nem tudsz ott visszavágni. Akkor az utcán ha csak kettesben vagytok megütöd, lökdösöd illetve megfenyegeted, akkor is kiálltál magadért nem? (Ha beperelne majd elveszíti mivel senki nem látta, illetve semmi bizonyítható sérülést nem szenvedett.) Szerintetek elítélendő vagy jogos?

A kérdés csak elméleti.



2014. aug. 23. 18:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%

én sokszor rendeztem hasonlóan a konfliktusaimat,mert 4 szem közt az emberek többsége már nem olyan bátor.

pl középsuliban állandóan alázni próbált a tesitanár én meg nem hagytam.

aztán egyszer kettesben maradtunk és akkor is bepróbálkozott.

-akarsz nekem segíteni?

mondom-mit?

-akarsz nekem segíteni?

-még mindig nem tudom,hogy mit.

-most akarsz,vagy nem?

-nem.

-nagy gondok lesznek itt.

-az gondot okozna,ha telibe verném azt a kötsög fejedet te bu-zi?-és beleálltam az arcába.

érdekes módon utána leszállt rólam.


másik eset és sok évvel később-

randiztam egy lánnyal és összefutottunk egy ismerősömmel,aki full részeg volt.

elkezdett ott disznó módon poénkodni,zavarni és hiába mondtam finoman,hogy nem kellene,nem vette a lapot.

mondtam neki gyerem már egy kicsit kérdezni szeretnék valamit.

kimentünk és egy olyan bevertem neki,hogy se-ggreült.

kérdezte,hogy de hát miért?

mert éppen nyomulok a nőnél te bu-zi,te meg keresztbe teszel nekem azért.

még visszajött elköszönni,aztán elment.

2014. aug. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Igen, az utcán mindenki úgy csinál mint ha nagy cimborák lennénk. Azt hiszik mert magasabb a beosztásuk bármit megtehetnek.

Nem ment a tanár panaszkodni az igazgatóhoz? Vagy csak összesz@rta magát és elsétált?

2014. aug. 24. 09:36
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek akik beszólnak, ha visszaszólsz rögtön akkor hagynak, de ha egy pár alkalmat is megtűrsz akkor te leszel a célpont, és majd rajtad éli ki magát, és rajtad fogja megmutatni a többieknek hogy kemény, de ha visszaszólsz az akkor nem érdekli őt, mivel előtte tűrtél, biztos nem most alakultál át vasemberré. Ilyenkor csak az segít ha megvered, nem elég egy pofon, mert akkor rögtön durván ugrik neked, mivel puhánynak néz, mert eddig becsicskultál, és mivel alsóbbrendűnek néz, emiatt ha visszavágsz akkor azt nem úgy nézi el neked, mint egy vele egyenrangúnak, akivel nem kötekedik. Ezért valószínűleg neked megy, ezért inkább jobban verd szét, hogy otthon nézegesse csak a sérüléseit, és persze hogy lássa hogy akármikor komolyabban is szétvered, is hidd el, vagy hozzád se szól, vagy nyalizni fog neked utána!
2014. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13# Tökéletesen átlátod a helyzetet! 100%-ig egyetértek veled.
2014. aug. 24. 14:43
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha nem szóltál nekik vissza rögtön akkor annyi. Az utolsó előttivel tökéletesen egyetértek. Csak vigyázz, hogy ne legyen 8 napon túlgyógyuló.
2014. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Aki utcán vág vissza az hamarosan a börtönben küzdhet az alsó ágyért. Garázdaság , könnyű vagy súlyos testi sértés mind büntetendő. Elég ha csak felfüggesztettet kapsz , utána addig baxtat a másik amíg megint eldurran a fejed és kapod a letöltendőt. De hát így jó ez.
2014. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ha tudja bizonyítani, azon kívül, hogy ő ezt állítja.
2014. aug. 28. 21:53
 18/18 anonim ***** válasza:
Ő sem kérdezte meg gondolom, hogy szeretnéd-e, hogy ártson neked. Így nyilván neked sem kell.
2014. aug. 31. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!