Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Williams vissza tud térni a...

Williams vissza tud térni a jó csapatok közé? Versenyképes lehet az idén Massa-val? Mit gondoltok erről lesz esélyük?

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még kell nekik 2-3 év, hogy összeálljon egy igazán ütős csomag, most jól bevásároltak szakemberekből, meg új főszponzor, ütős csapat lehet újra.
2014. febr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Annyira nagyon örülnék,ha sikerülne! A Williamsnek drukkolok, amióta csak nézem az F1-et, és Williams fanként nagyon nehéz volt nézni pl a tavalyi szezont. Mert sajnos már szezon közepére be kellett látnom, hogy nem fogunk még pontot sem szerezni. Szerencsére Maldonado elment, aki egy normális visszajelzést sem tudott adni az autóról. Jött egy Massa, aki ugyan nyers tempóban nem olyan gyors, mint Maldi, de nagyon jó visszajelzései vannak, éppúgy, mint Bottasnak. Sok szakembert igazoltak. Többek között a Red Bulltól, és a Lotustól is. Állítólag a Martini lesz a főszponzor, így a pénzel sem lesz több probléma. Claire Williams azt mondta, hogy hosszú távon biztosítva van a jövőjük a Forma 1-ben. Én is úgy gondolom, mint amit az 1. hozzászóló írt. 1-2 év kell, mire normálisan összeáll ez a csomag, és akkor újra ott lehetnek az élmenők között. Én most abban reménykedem, hogy rendszeres pontszerzők tudnak lenni, és talán egy dobogó is becsúszik.
2014. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jók voltak az első teszten. A merci motor is jónak tűnik, szerintem előrébb léphetnek. főleg, mert Massa azért sokkal jobb pilóta, mint Maldonado...
2014. febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nem hiszem. A Williams anyagi gondjai nem oldódtak meg és leginkább ez tartja vissza attól hogy újra top csapat lehessen.
2014. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 zakos válasza:
Az első válaszolóval nem értek egyet, hogy 2-3 év kell, hiszen idén feltehetőleg nagyot fog borulni az erősorrend. Gondoljatok bele, hogy 2008 végén mindenki sajnálta Vettelt, hogy a nagy csúnya, lassú Red Bullhoz megy, aminél jobb volt a Torro Rosso, aztán hogy előrekerültek 2009-ben.
2014. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
csak míg a red bull évi 500-600 millió dollárból gazdálkodott akkor is addig a williams meg 70-80-ból. A red bullnak volt pénze összevásárolni egy vrhetetlen csapatot a williamsnek nincs.
2014. febr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 sztbali válasza:
1997-ben volt utoljára versenyképes. Maldonado egyetlen győzelme nem jelentette azt, hogy visszatért a régi formájuk. Szerintem nincs esélye se az idén se az elkövetkezendő évtizedben a sikerre. Már régóta mélyrepülésben van a csapat. Egy jó versenyző lehet a fék; talán Massa?
2014. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Merci motor miatt jobbak lehetnek mint tavaly de nem lesznek ott a top csapatok között.A középmezőny elejébe várom őket.Egyébként sztem Bottas verni fogja Massát.
2014. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 zakos válasza:
Csak úgy visszajöttem megnézni, hogy kinek volt igaza... :D
2014. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Valóban igazad lett, s remélem jövőre már vb címért harcolhatnak!
2014. nov. 12. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!