Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, ti öleléssel vagy...

Lányok, ti öleléssel vagy puszival köszöntitek a barátaitokat?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy (környezetemben élő) huszonéves és idősebb korosztályban mindenki puszival köszön, velük én is ezt csinálom, a tizenévesek pedig már inkább öleléssel. Én is sokkal jobban szeretem ölelgetni a barátaimat, a puszit valahogy "személytelennek" érzem. Ti melyiket preferáljátok? :D 15/L

2014. aug. 29. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egyikkel sem
2014. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a legjobb barátnőmet sem köszöntöm puszival, csak nagyon-nagyon ritkán, azért, mert így szoktam meg, ezért inkább az ölelésre szavazok. Nekem is a puszi kicsit intimebb.
2014. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A legközelebb álló barátnőimet öleléssel köszöntöm, a fiúkat és a nem annyira jó barátnőimet puszival.
2014. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában puszi. De közelebbi barátoknál, vagy olyanoknál, akiket ritkábban látok, ott ölelés is van meg puszi is.
2014. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én azt vettem fel amire szoktattak. suli nagy részével ölelkezek, régi barátokkal semmi :) csak szia.

de van akivel 3 puszi,viszont azt nem szeretem.

2014. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én köszönni szoktam.
2014. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Ölelés+puszi :)
2014. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
öleléssel. puszilgatni max a barátomat meg anyukámat szoktam ._.
2015. jan. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!