Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valtsak sulit? Mert en ezt...

Valtsak sulit? Mert en ezt mar nem birom.

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy rgy pesti suliba jarok mindennap8-9 oraim vannak es este 7 ora mire haza erek mindennap sirok mert hianyoznak a regi barataim az utat vegig sirom 1es fel oras az ut es vegig sirok nagyon draga gyakorlati riha es anyumek nem tudjak kifizeti es akkor nrm mehetek gyakorlatra es ezert gondoltam hogy masik suliba megyek..bocsi a helyesirasert telorol vagyok..

2014. szept. 4. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
reggel 5-kor kelek este 6-ra érek haza ha azonnal haza megyek...akkor kinek rosszabb? :) és én dolgozok nem sulizok :) de ha neked ez nem jó akkor válts...de ha ugyanerre a szakra mész akkor ugyanúgy kell ruha...amúgy milyen szak és mennyi a ruha?
2014. szept. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor ezt az iskolát választottad gondoltál arra, mennyi időt vesz igénybe az utazás? Nem találtál közelebb iskolát? Nem könnyű, de kibírható, Én vonattal jártam iskolába, szintén Pestre, az utazási időben tanultam, megírtam legalább egy házi feladatot, szóval nem volt haszontalan az út. Igaz, nagyon szerettem tanulni, alig volt tantárgy, ami nem érdekelt. Kollégiumra nem gondoltatok?
2014. szept. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én négykor kelek, és fél hét és nyolc között érek haza minden nap. Munka...


Majd megszokod, ne három nap után akarj dönteni.

2014. szept. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az embernek élni is kéne.Szerintem válts sulit!
2014. szept. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem azt montak hohy konnyu lesz meg 4-5oraim lrsznek es cukrasz leszek 30ezer a ruha es nemtudjuk kifizetni a konyvrimert is elkertek13ezret pedig jogosultak vsgyunk ingyenkspni
2014. szept. 4. 14:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Es 4 orasival megyek 3kor lelek fel es este7 re vagyok itthom es mrg 0.oram lesz akkor mikor infulja3kor kolis nem skarok lenni mert ihy is alig lstom a csaladomat 15/L
2014. szept. 4. 14:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Atya Ég remélem a nyelvtanból belehúzol azért... Egyébként ilyen az élet, szokj hozzá, én örülnék neki, ha nem kéne már 1-2 re itthon lennem és vernem a farkam egész nap, hogy végre este legyen.
2014. szept. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
bocsi tényleg csak telorok voltam..
2014. szept. 4. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!