Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem merek nagywc-zni, ha a...

Nem merek nagywc-zni, ha a lakótársam itthon van, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az ő szobája mellett van a wc és feszélyezve érzem magam.
2014. szept. 18. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Ő sem szokott nagyvécézni? Vagy ha igen, te akkor rosszat gondolsz róla? Kineveted? Vagy cikinek tartod?

Orrot sem fújsz ki? Tüsszenteni sem szoktál?

Mennyivel rosszabb a vécézés hangja, mint mondjuk egy tüsszentés?

Ezek rossz beidegződések, hogy nem hallhatja más a vécézés zajait.


És már egészségtelen az, ha emiatt nem mersz vécézni.

Beszélj pszichológussal, vagy amíg kimész vécére, hangosítsd fel a tévét.

2014. szept. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
78%
Gondolj arra,hogy ez egy teljesen természetes dolog mindenki elvégzi a dolgát többekközött a te lakótársad is.
2014. szept. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Miért? Rólad úgy tudják, hogy neked nem kell nagywc-zned? Vagy mi? Teljesen természetes dolog, nincs mit szégyellned.
2014. szept. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
20%

Egy nagyon jó megoldást mondok rá, amit én is szoktam alkalmazni, és mindig beválik. Amikor érzed hogy jön aminek jönnie kell, húzd le a wc-t. Így nem csak a hanghatás hanem a szaghatást is kiküszöbölöd.

A többi válaszolónak pedig annyit mondanék, hogy lehet nektek ez természetes, de vannak olyan kultúrák (pl. Japán) ahol a nyílvános wckben ha nincs beépítve hangos szagelszívó vagy hangos rádió amiből zene szól, akkor KÖTELEZŐ hangosan fütyülni még pisiléskor is, aki nem teszi, az borzasztó nagy illetlenség a részéről, és lenézik, megszólják az ilyet.

2014. szept. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
4-es: de nem vagyunk pl. Japánban...
2014. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nyílván, ezt csak arra mondtam, hogy nem mindenhol veszik természetesnek ezt a dolgot, és tesznek ellene. Csak példa volt :)
2014. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

# 4

Ezt miért pontozták le? De komolyan. Van ilyenfajta szorongás.


Hja nem Japánban vagyunk, hanem sudribunkó Magyarországon, ahogy olvasom a válaszokat.

2014. szept. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is így vok, inkább korán reggel, vagy késő este végzem el a dolgom, amikor már mindenki a szobájában van, vagy, ha egyedül vagyok.
2014. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
Aki nem mer nagy wc-zni, az becsinál???
2014. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%

Én is ilyen vagyok. Koliban megoldottam úgy, hogy ha voltak a szobában, akkor fürdés előtt végeztem el a dolgomat, és közben megnyitottam a zuhanyzót. Zuhany után meg lehúztam a wc-t, hogy ne legyen feltűnő dolog. Meg észbentartottam, kinek mikor van órája, általában mikor van a szobában. Vagy átmentem a haveromhoz a másik koliba, ott meg a folyosón volt a wc, és senki nem szokott lenni.

Én még pisilni sem megyek el idegen helyen, csak ha nagyon muszáj volt.

Kérdező, hangosítsd fel a zenét. De nem lehet, hogy a lakótárasadnak fejhallgatója van és úgysem hallaná?

2014. szept. 22. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!