Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megölelhetem a tanáromat?

Megölelhetem a tanáromat?

Figyelt kérdés
Jó a kapcsolatunk, sokat beszélgetünk meg nevetünk szóval, ha megölelném vajon visszaölelne vagy inkább nem kéne?

2014. szept. 20. 07:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, én nem neked írtam, hanem a nem is tudom hányas válaszolónak. Neked kell eldöntened, hogy a tanárod jó néven venné az ölelést, vagy nem.


Értem, másik válaszoló, hogy mit írsz. Olvasd át jobban a hozzászólásomat. LEHETŐSÉGEKRŐL beszélek. Nem a te egyszeri példádat szeretném megcáfolni, hiszen azt te érezted, milyen volt az osztályban a hangulat, én nem voltam ott.


De elképzelhető, hogy sokan vannak, akik kevésbé profin tudnának kezelni egy ilyen helyzetet? Igen. Akkor az ő kedvükért sajnos meg kell tiltani mindenkinek, ha ésszel nem fogják fel, akkor legalább féljenek valamitől. Olyan ez, mint a biztonsági öv. Ha magától nem fogja fel a polgár, hogy egyrészt az ő, másrészt az állam (kevesebb pénzt kell költeni az épolására baleset esetén, és nem esik ki a munkából, tehát tud termelni, adózni, járulékot fizetni stb) érdeke is a dolog, akkor járjon érte büntetés, és ha ezért többen bekötik magukat, már megérte.

Nekem egyetemről van pl rossz tapasztalatom, a PhD-s gyakvezér és a tanítványa közötti kapcsolatról. Olyan kínos volt a gyakorlat mindenkinek szakításuk után, hogy el nem tudod képzelni, pedig ott már felnőtt meberek vannak csak hallgatói részről is. Csak fél évet kellett volna várniuk, hogy "legális" legyen a kapcsolatuk, de nem. Helyette elcseszték a félévét 15 embernek. A középiskolás GYEREKEK még hajlamosabbak lennének bolond cselekedetekre.

2014. szept. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ölelés belefér. Azért nem hinném, hogy bármi baj lenne. Persze, ha olyan a kapcsolatotok. Gyakorlaton elsősökhöz be kellett mennem egy-kétszer, aztán volt, hogy se szó se beszéd odajöttek többen is és megöleltek, majd ment mindenki a dolgára. Nem szólt érte senki semmit, én sem kaptam fegyelmit és a gyerekek sem.
2014. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
hogyha az osztályod nem fog gúnyolni ha szeretnéd persze. de ehhez ki kell ismerni a tanárt is. (true story)
2014. szept. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%

Szerintem nyugodtan:)

Nekem is van egy tanárnõm, 3 évig tanított, és nagyon jóba vagyok vele (én 14 vagyok, õ 40 körüli, mindketten lányok vagyunk mielõtt félre lenne értve) Sok versenyre készített fel és tényleg nagyon jóban vagyunk, bárit el lehet neki mondani. Olyan mint egy pótanya nekem. és ha találkozunk mindig megölel, és pont leszarom, hogy ha látják az osztálytársaim.:)

2014. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy olyan Tanárnőm, aki inkább "pótanya", mint tanárnő. Bármit megbeszélhetek Vele, rengeteg mindenben segít, de mi mondjuk nem ölelgetjük nagyon egymást. Volt már rá példa, de tényleg nagyon ritkán (mondjuk én gimis vagyok, szóval azért más a helyzet, mint általánosban mondjuk).

Szerintem, ha nagyon jóban vagy a tanároddal és ugyanolyan neműek vagytok, akkor megölelheted, de inkább csak akkor, ha négyszemközt vagytok, mert mások előtt lehet, hogy kellemetlen lenne neki. Ha Te lány vagy, ő meg pasi, akkor viszont nem nagyon kéne, mert elég félreérthető lehet.

2014. szept. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
ha mindketten hímneműek, az se kicsit félreérthető :) bár továbbra se látok benne problémát (mások igen ...).
2014. szept. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó, igaz, nem voltam teljesen konkrét. Azt a verziót kihagytam, hogy ha mindketten hímneműek vagytok, akkor eszedbe ne jusson ölelgetni. :D Meg akkor se kéne, ha ő nő, te pedig fiú vagy.
2014. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Én lány, ő férfi. De jóba vagyunk szóval mikor igy nevetünk meg minden..simán megölelném.:)
2014. szept. 25. 20:09
 19/19 anonim ***** válasza:
50%
Ne, ez esetben inkább ne tedd, mert kétértelmű lehet. Főleg mások előtt lenne nagyon kínos a tanárodnak, de valszeg négyszemközt is zavarba hoznád egy ilyen cselekedettel. Inkább ne akard kellemetlen helyzetbe hozni és ne öleld át.
2014. szept. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!