Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy rejtsem el tesi órán a...

Hogy rejtsem el tesi órán a vágásokat a kezemen? (Esetleg ha valaki tud módszert a depresszió kigyógyítására, szívesen meghallgatom)

Figyelt kérdés
Ha a tanár meglátja a vágásokat szól az osztályfőnökömnek aki szól a szüleimnek és akkor nagy leb*szást kapok.Mert ha depressziós vagyok azért is én vagyok a hibás.Megjegyezném nem önsajnáltató plázabiccs,hanem egy betegségben szenvedő lány vagyok,és nem,nem akarom ezt az egészet de nem tudok leállni.So help me?

2014. szept. 21. 19:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Vaaagy fal:D Bevertem egyet a falnak:D Majdnem eltört:/ Most bekötött kézzel kell járkálnom
2014. okt. 9. 22:15
 12/12 anonim válasza:

Szia! Tudom, nagyon regi a kerdesed mar, de ez most mas hasonlo problemaju tinedzsertarsiamnak menne (egyebkent remelem azota jol vagy es leszoktal a vagdosasrol:3 ).

Nem szeretnek senkit kioktatni, se bantani, hisz jelenleg en is hasonlo problemakon megyek keresztul. Nagyon szomorunak tartom, hogyha egy tinedzser depresszios, vagy vagdossa magat, egybol feltunesi viszketegseggel kell 'diagnosztizalni'. Sok esetben teljesen mas a problema es ilyen esetben nem kioktatni kene az aldozatot, hanem megprobalni segiteni rajta. Ha pedig az elfedesrol beszelunk, szerintem a fasli egy jo modszer. A korrektor/alapozo + puder kombo szerintem nem annyira hatasos, mivel a karcolasnyomok ugyanugy at fognak latszodni.

2020. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!