Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért zavarja az embereket...

Miért zavarja az embereket az, ha vslaki csendes? Miért akarják, hogy változzunk?

Figyelt kérdés

Állandóan tanácsokat ad az egyik barátnőm is, hogy hogyan szóljak vissza a piszkálódóknak, hogyan legyej hangosabb stb. De miért akar megváltoztatni? Én nem akarok!

Senki nem tud így elfogadni, piszkálnak, nevetnek rajtam, szándékosan kényelmetlen helyzetbe hoznak.


2014. szept. 30. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Talán szociális fóbiád van ezért érzed így :)

Ha szerencséd van kinövöd mint én is. Azóta még anyám is azt mondja hogy nagypofájú f..sz lettem :D

23f

2014. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Vree ***** válasza:

Nem tudják, hogy esetleg mit forralsz titokban. >:D


Igazából csak a gyengébbet piszkálják, azt hiszik, hogy aki csendes, az kevésbé üt vissza, ha bántják.


Ne foglalkozz velük.


De az is lehet, hogy csak érdekled őket, és próbálnak valami reakciót kiváltani belőled. Csak nem tudják, hogy ki vagy (honnan is tudnák, ha nem szólsz hozzájuk soha?) és próbálkoznak mindennel, hogy hátha reagálsz rá.

Próbálj összebarátkozni velük.

2014. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg önmagad maradni. Ha humorral kezeled a beszólásokat, egy idő után abbahagyják. De neked nem kell elutasítanod magad, vagy áldozatnak érezned magad amiatt, hogy piszkálnak. Ha a többiek részéről ennyi a "társasági élet", hogy másokat piszkálnak, akkor már az ember a csendesebb tábort választja:)
2014. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
#1 válaszoló, ez nem a kinövésen, vagy szociális fóbián múlik, egyszerűen vannak introvertált személyiségek, akiket el kell fogadni, nem pedig ráerőszakolni egy kényelmetlen életvitelt.
2014. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert rohadt idegesítő mikor valaki jó arc, de csendes... Előbb utóbb az emberek megunják.
2014. szept. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Számomra meg rohadt idegesítő, amikor lenéznek azért, mert nem a figyelem középpontjában akarok majomkodni.
2014. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az senkit nem zavar ha nem vagy nagyszaju, nem akarsz kozeppontban lenni, sot szerintem ez a többségnek szimpatikus.

A baj ott kezdődik, amikor valakibol harapofogoval kell kihúzni 2 szot, mig a masik próbál nyitni es beszélgetni, kérdezni amig te egy szobal valaszolsz.

Ilyenkor az emberek többsége ugy érzi hogy te nem akarsz beszelni, valamilyen okból pl. Nem szimpatikus a masik, nem kedveled ot es a tobbi. Normalis ember nem problalkozik a végtelenségig, egy két alkalom utan azt mondjak ok, ha nem hat nem..

2014. okt. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Számomra meg rohadt idegesítő, amikor lenéznek azért, mert nem a figyelem középpontjában akarok majomkodni."

Attól, mert valaki nem csendes még nem jelenti, hogy a figyelem középpontjában akar lenni... De amikor valaki csak ott van, mint egy krumpli és csak van az aztán nagyszerű...

2014. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
#8 és téged miért zavar, hogy ott van a másik mint egy krumpli? mi közöd hozzá? foglalkozz akkor azzal aki nem krumpli.
2014. okt. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
krumpli:D:D
2014. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!