Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a megoldás arra, hogy ne...

Mi a megoldás arra, hogy ne legyek ennyire gátlásos?

Figyelt kérdés

Most álláskereső vagyok de ahány helyre hívtak nem mertem elmenni interjúra mert ennyire gátlásos vagyok.

Nagyon nehezen nyílok meg másoknak még egy régen látott baráttal is ha találkozok nem tudok megszólalni mindig csak hallgatok ha családdal vagyok akkor is. A saját testvéremmel ha néha találkozunk még akkor is idő kell h tudjak vele egy két szót váltani ne csak ő beszéljek én meg mint egy idióta bamba hülye csak hallgatok. Egyedül a párommal tudok normálisan beszélgetni senki mással rajta kívül ,ha egy családi osszejovetelen valaki hozzám szól elcsuklik a hangom. :/ nem szenvedek önbizalom hiányban nem tudom mi váltja ki ezt,remélem tudtok segíteni.

20/L


2014. okt. 14. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nem mersz elmenni egy állásinterjúra, akkor a helyzet elég komoly és súlyos, GYK-s tanácsok helyett azt javaslom, hogy fordulj szakemberhez: tessék elmenni pszichológushoz.
2014. okt. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jártam,de sajnos ott sem tudtak belőlem kiszedni sokmindent
2014. okt. 14. 01:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig jártál? Megtaláltad legalább a gátlásosság forrását? mikor alakult ki? miért? traumák? problémás szülők?
2014. okt. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!