Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Levelezésnél, chateléskor...

Levelezésnél, chateléskor sokan miért nem képesek normálisan megfogalmazni az üzeneteiket?

Figyelt kérdés
Idenyögnek pár szót válasznak aztán ennyi, ahelyett hogy barátságos, normálisan megfogalmazott üzeneteket, válaszokat írnának. És ha megkérdezem miért szűkszavúak annyi a válasz többnyire hogy "nem tudok mit írni", vagy hogy "minek írjak hosszabban, ha röviden is lehet erre?". Arra utalnak ezzel hogy kb. annyit érek nekik, hogy értem aztán nem hajlandóak gépelni egy betűvel se többet a kelleténél?
2014. okt. 16. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Sietnek, és nincs idejük arra, hogy bővebben kifejtsék azt, amit pl 1 mondatban is ki lehet, vagy nincs olyan szép nagy szókincsük, és nem tudnak választékosan fogalmazni.
2014. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hagyd. Nem beszélgetünk valamiről ?
2014. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írásban sokkal jobban ki tudom magam fejezni, mint szóban, alapjában véve szeretek is hosszabb szövegeket írni, különösen akkor, ha valamiről véleményt fejtek ki. Ezzel szemben vannak azok a típusú emberek, akik inkább szóban beszédesek, mint írásban, ilyen is van, ezt is el kell fogadni. Persze sokszor az is lehet a dolog mögött, hogy egyszerűen csak nincs kedvük az illetőhöz/nem tudnak mit hozzáfűzni/esetleg, tényleg túlságosan elfoglaltak ahhoz, hogy hosszabb párbeszédbe bonyolódjanak.
2014. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, csak az a baj, hogy sokszor értelmetlen a szöveg, amit írnak.
2014. okt. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!