Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sokan,...

Miért van az, hogy sokan, akik sportolnak, kondiznak, stb. , nem tudnak sem helyesen írni, sem egy épkézláb mondatot megfogalmazni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 23:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Azért, amiért sokan akik nem sportolnak és nem kondiznak, szintén nem tudnak egy mondatot megfogalmazni és helyesen írni...

Légyszíves ne legyél annyira buta, hogy a sportolást okolod azért, mert valaki nem tud írni...

2010. ápr. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
79%
Ez hülyeség, nem ettől függ.
2010. ápr. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%

Mert nem agyra gyúrnak...


Ettől függetlenül én találkoztam már pár kigyúrt pasival, akik nagyon is értelmesek voltak és még helyesen írni is tudtak, sok tanácsot kaptam tőlük.

2010. ápr. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%
Mert általában akik nem sportolnak azok sok fogyatékos kérdést tesznek fel amire nem lehet normálisan válaszolni
2010. ápr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
ne általánosíts!!!!!!
2010. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
én hobbiszinten sportolok, kondizok is ,de nem ez életem legfőbb célja sok testépítő ott rontja el h elfelejtenek agyra "gyúrni"
2010. ápr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Ez szerintem is hülyeség nézd meg Arnoldot,neki volt teste és esze is,sajnos az emberek többsége nem tud helyesen írni,és ez nem a sportolástól függ!!

én is edzem 6 éve,nem versenyszinten,de testépítőnek tartom magam,hiszen ez teszi ki az életem nagy részét,és egyáltalán ne vagyok hülyébb attól,mert sportolok,sőt!

2010. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a sporthoz, ez csak attól függ, hogy valaki mennyire igényes. Én is rendszeresen sportolok (és sportoltam kisebb koromban is), mégis tudok helyesen írni.
2010. ápr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
sztem ez előítélet.nem minden "gyuros" buta primitiv.az,hogy van közöttük olyan is az egy dolog.nem sportolók között is van.
2010. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azért azt szerényen megjegyezném, hogy azt írtam, hogy "sokan", mert nem akartam általánosítani. Személyes tapasztalat, hogy gyakori, hogy aki gyárilag szép, vagy valamiért az izomzatot tartja elsődleges fontosságúnak, szerényebb képességű agyat tud felmutatni, mint az, akinek egyebe nincs, mint az esze. Elismerem, hogy provokatív volt a kérdés, de miért ne provokálhatnék egy kicsit annak reményében, hogy néhányan esetleg elkezdenek agyra is gyúrni?

2010. ápr. 10. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!