Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Láttatok már kiközösített...

Láttatok már kiközösített szép lányt?

Figyelt kérdés

Minden osztályba szokott lenni valaki akihez nem nagyon szól meg ő sem másokhoz.

Már több iskolában voltam, viszont ezek a lányok mindig csúnyák voltak (már bocsánat).

Ti láttatok már szépeket is kiközösítve?



2014. okt. 18. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Csak filmben
2014. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Én nem láttam szépeket kiközösítve.
2014. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Voltam kiközösítve, átlagos voltam/vagyok, nem voltam világszép, de csúnya sem.
2014. okt. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Ez elég relatív. Én láttam már jó alakú, csinosan öltözködő lányt, de olyan buta liba volt, hogy ahol megjelent ott valami baj történt. Emiatt mind nagyon utáltuk és ha közel volt hozzám már undort éreztem, egyszerűen nem tudtam szépnek látni, bármit vett fel. Ha még bevágta a szerinte cuki kérlelő stílust, hogy hadd másoljon rólam meg ilyenek, akkor meg egyenesen undorítónak éreztem. Ismertem egy másik lányt is, rendezett arc formával és gyönyörű hullámos hajjal, akiben annyi gyűlölet volt, hogy szinte sosem mosolygott. Folyton agresszív volt, és őt is kerülték a legtöbben. Nem igen voltak barátai. A szép haja ellenére inkább hasonlított egy boszorkányra. És Végül: Ismertem egy átlagos lányt, szerintem szépnek is mondhatom, aki olyan kevés önbizalommal rendelkezett, hogy aki olyan beállítottságú volt, az belé rúgott. Az állandó szomorúság és önostorozás kiül az arcra. Az ember pedig úgy van össze rakva, hogy azt látja szépnek, ami egészséges, ami pedig egészségtelen azt csúnyának, ezért a mentális beteget ugyanúgy csúnyának érzi, mint az elhízottat, vagy a bőrhibásat.
2014. okt. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
előző vagyok: bocsánat a szóismétlésekért. Nem vettem észre, hogy az undorító és a csúnya jelzőt kétszer is használtam
2014. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
igen. bár ő inkább saját magát közösítette ki, annyira antiszociális volt és annyira más világban élt.
2014. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, még jöhetnek kommentek.

#4 Szóval az nektek lányoknak nem volt szimpatikus. De akkor az ilyeneknek még sok fiú barátja lehet. Vagy nem volt neki sok?

2014. okt. 18. 19:44
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nem is egyszer. Sőt, én is valami hasonló voltam. Nem akarom magam fényezni, de mindenki szépnek tartott, mégis mindig kiközösítettek. Túl csendes voltam, ügyetlen, nagyon félénk, nem tudtam beszélgetni az emberekkel, sokszor meg sem mertem szólalni. Kiröhögtek, poénkodtak rajtam, belém kötöttek, én meg nem mertem magam megvédeni.

A suli csúnyácska lányai mind talpraesettek, vagányak voltak, sok baráttal, nagy önbizalommal.

Ehhez semmi köze a külsőnek.

2014. okt. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. amennyire én tudom az agresszív lánynak volt néhány fiú barátja az osztályon kívül. A libának olyan haverjai voltak akik szívesen vitték volna egy éjszakára, az önbizalom hiányosnak pedig semmilyen barátai nem voltak, pedig nagyon kedves, aranyos lány volt
2014. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hozzánk is jár egy lány, aki szinte sosem beszél... Pedig egész csinos.
2014. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!