Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak annak érdekében,...

Mit csináljak annak érdekében, hogy boldogabb legyek? Miért nem jön össze semmi? 16 éves lány vagyok (többi lent)

Figyelt kérdés
A családom bár egyben van, mégis nagyon sokat vitázunk, rengetegszer nagyon kiborultam a veszekedések miatt, szinte hisztérikus sírógörcsöt kaptam jópárszor. Vannak barátaim, a suliban legtöbben vidámnak és mosolygósnak ismernek, és csak egy-két nagyon közeli barátomnak szoktam mesélni a problémáimról. Reggelente mikor suliba megyek általában rossz kedvem van, nem mosolygok, úgy vágok bele a napba, hogy biztosan úgyis szar lesz, és ez ellen már próbáltam tenni, például néha úgy járok az utcán, hogy minden apróságban meglátom a szépet, rámosolygok az emberekre, akik visszamosolyognak és ez nekem jólesik meg hasonlók, de ez a "jókedv" általában nem tart sokáig. A suliban van egy fiú akibe beleestem már több mint egy éve, azóta végignéztem egy féléves kapcsolatát. Mindig jóban voltunk, de azóta mióta szakítottak a barátnőjével sokkal többet foglalkozik velem, meg sokat hülyéskedünk, de nekem nem úgy tűnik mintha bármilyen szándéka lenne. Rengetegszer próbáltam kiverni a fejemből, és nem törődni vele, de egyszerűen nem megy. Van egy "barátnőm", akivel amolyan kényszerbarátok vagyunk, mert egy utcával arrébb lakik mint én és sokszor együtt megyünk suliba, és benne is rengetegszer csalódtam, ő olyan tipikus menő, aki iszik, meg cigizik és ezzel fel is vág, meg elmondja, hogy milyen sok emberrel jóban van, meg hogy őt mindenki szereti, stb. Főleg ezek miatt a dolgok miatt, amiket ide leírtam, nagyon szomorú szoktam lenni. Nekem nem kell tökéletes élet, nem akarok gyönyörű lenni, vagy millió barátot szerezni, hanem egy kicsit boldog szeretnék lenni. de nem tudom, hogy ezért mit tehetnék. Esetleg, ha valaki tudna velem erről beszélgetni, és megérti, hogy min megyek át, az írhat privátot is :) Ja, és bocsánat a hosszú regényért.

2014. okt. 28. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy leterhelve sem fizikailag, sem szellemileg. Akkor szoktak ilyen gondolatok felmerülni, amikor az ember tétlenül és céltalanul tölti a napjait.
2014. okt. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából eléggé leterhelt vagyok, van egy csomó különórám, sokszor este fél 8-ra érek haza...
2014. okt. 28. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Szeretlek <3
2014. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
?
2014. okt. 28. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami hobbi amiben örömodet leled biztosan jót tenne.
2014. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!