Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemények egy ilyen kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények egy ilyen kapcsolatról?

Figyelt kérdés
Lassan 6 éve vagyunk együtt, én 27 (L), ő 30. Nemrég költöztünk össze. Pici, de saját lakás, szülei jóvoltából. Kocsi, munkahely is van. Nem luxusban, de jól élünk. Sokat kirándulunk, csavargunk. Szinte mindig. Neki ez hobbi, és én is imádok menni. De már nem mindenáron, rajta viszont azt látom, semmi más nem érdekli, csak erre legyen pénz mindig. Innentől kezd érdekes lenni a dolog. Házasság szóba se került még. Gyerek szintúgy. Tegnap azzal hencegett, hogy a kollégái megkérdezték, miért is nem akar gyereket, ő meg erre annyit mondott nekik, hogy mert. Ezt mesélte, én meg rákérdeztem, hogy mi is részletesebben az a mert. A válasza: mert, amúgy meg te se akarsz. Erre én: én ezt egy szóval nem mondtam. Erre ő: akkor mellettem csak az időd fecséreled. Erre átmentem a másik szobába és fogalma nem volt, hogy utána miért vagyok vele olyan, amilyen. Valahogy soha nem beszéltünk ilyen témáról, ha beszéltünk is, nem volt benne semmi konkrétum. Most viszont nem tudom hogy kéne éreznem magam.
2014. nov. 5. 13:14
1 2
 1/15 csabika1971 ***** válasza:
100%

Inkább azon gondolkozz, hogy tudnál e mellette gyermek nélkül élni. Mert ő nem akar, ez világos. És te.

Ha igen. Keres más párt magadnak, mert tőle csak akkor lesz ha becsapod vagy bele kényszeríted. Egyiknek sem lesz jó vége.

2014. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 csabika1971 ***** válasza:
*És te?
2014. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg nem tervez gyereket. Most úgy gondolja, hogy a jövőben sem. Lehet áltatni magad, hogy idővel meggondolja magát, de a jelek, amiket írtál, nem azt sugallják.


Gondold át, Te mit akarsz-gondolom, a közeljövőben szeretnél kedves Kérdező esküvőt, gyereket, ezért is írtál erről, és tekintettel a hat évre, nem lehet olyan nehéz leülni a pároddal beszélni ezekről a témákról.

Ha tiszta vizet öntöttetek a pohárba, akkor meg lehet gondolkozni, mit szeretnél-Vele ezt az életet tovább, vagy nélküle. Abban, hogy megváltozik 6 év után, nem reménykednék, sajnos. :(


Félek, hogy nem lesz egyszerű beszélned vele, de tarts ki!

2014. nov. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Vagy lehet hogy csak most még nem akar. Azért ritka az, ha egy férfi egyáltalán nem akar gyereket, legfeljebb még nem 30 éves korában. Lehet hogy 40 fölött fog megérni rá. Érdemes beszélni róla, hogy mégis, hogy gondolja, mert szerinten nem érdemes egy nőnek túl sokáig várni ezzel...
2014. nov. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Te most komolyan azt akarod beadni nekünk hogy 6 év alatt se a házasság, se a gyerekvállalás nem merült fel köztetek mint beszédtéma? Nem mondom, hogy nem lehetséges, de azt viszont mondom, hogy nem hiszem el :)


Ha 6 év alatt téged nem érdekelt eléggé a téma ahhoz, hogy felhozd, akkor valami nincs rendben a fejedben.


És amúgy a pasidnak nagyon igaza van. Tényleg az idődet fecsérled ha olyannal vagy együtt, aki nem akarja azt amit te akarsz, és ha akarsz gyereket akkor meg ideje lenne lassan lépned mert ketyeg a biológiai óra. Még nem vagy 30, de nemsokára az leszel és 30 fölött a termékenységes elkezd csökkenni.

2014. nov. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

hat hat évig jól elvoltatok,kirándultatok,most már keress egy apajelöltet,mert ez még túrázgat par évig

meg is mondta,fecsérled az időt mellette

lényegében neki mindegy akkor hogy ott vagy vagy nem

ez szar ügy:/

7. év mar nem vele lesz az tuti

még találhatsz egy apajelöltet:)

30f

2014. nov. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
hát eléggé hülye válasz volt a részéről h"mert". Szerintem ülj le vele és beszéljétek meg h mit szeretnél te, és persze mit szetetne ő. Nekem is komoly párkapcsolatom van, és bár mi "csak" 3 és fél éve vagyunk együtt hozzátok képest és nem is költöztünk össze de îgy is sokszor közbejön a gyerek téma,sőt már azt is megbeszéltük h mind1 h kisfiú vagy kislány lesz vmikor is az a lényeg h egészséges legyen. szval sztem ezt beszéljétek meg komolyabban,és ha ő nem akkor te hozd fel a témát..hisz a gyerek egy igazi kapcsolatban vagy házasságban fontos szerepet játszik..legalábbis sztem.. :)
2014. nov. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Épp ideje,hogy leüljetek és kivesézzétek a témát.De túl sok reményt ne fűzz hozzá.
2014. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! Teljesen egyet értek azzal, amiket leírtatok. Viszont vele nem lehet komoly témákról beszélgetni, olyankor mindig "faképnél" hagy. És tényleg nem merült fel a 6 év alatt a téma, soha nem beszélgettünk ilyesmikről. És soha nem mertem felhozni.
2014. nov. 5. 13:32
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

7/9 vagyok..

hát sztem sokáig vártál...fel kellett volna hoznod ezt a témát,az nem megoldás h félsz komolyabb dolgokról beszélni vele,h képzeled el îgy vele a jövőd,hisz az élet nem habos torta,és elég szomorú h a párod 30 éves fejjel ilyen komolytalan...

2014. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!