Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek egy baráti...

Mi a véleményetek egy baráti kapcsolatról?

Figyelt kérdés
mennyit foglalkozol általában egy baráttal,és ha úgy érzed hogy túlzásba vitted ezt a barátságot akkor mit tennél? ( a túlzásba vitelt úgy értem, hogy folyamatosan rájársz és nem adsz neki szabadságot)

2013. okt. 26. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha egyéniségnek tartod magad,akkor leszarod.

Csak egy tipp.

mondjuk én szimplán depressziós vagyok:D

2013. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok túlságosan barátkozós fajta, ha van egy barátom akivel tényleg minden jó akkor én is hajlamos vagyok túlzásba esni. Viszont ha még én is érzem hogy sok vagyok akkor próbálom kicsit visszafogni magam pl nem mindig én keresem..
2013. okt. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sokat jelent és meg vagyok arról győződve, hogy ez az alap pillére akármilyen családi kapcsolatnak is, így ebből a szempontból ápolom szívvel-lélekkel a kapcsolataimat.
2013. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy igazi barátságban szerintem nehéz elérni azt, hogy "ne adj neki szabadságot". Eleve egy barátságban a felek szabadak.
2013. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nyilván igen,de az egyik ember egy kicsit túlzásba viheti..mi ilyenkor a teendő szerinted ha túlzásba viszi az ember?egy kicsit visszább kell venni?
2013. okt. 26. 17:23
 6/7 A kérdező kommentje:
JÖHETNEK MÉG VÁLASZOK! :)
2013. okt. 26. 20:48
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Igaz, hogy én egy kicsit több lelket adok egy sima baráti kapcsolatba, de kontrollálom magam abból a szempontból, hogy terpeszkedjek rá a másikra. Meg lehet tanulni ezt az összhangot is.
2013. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!