Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a kapcsolatról a leírtak alapján, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Én 21 éves lány vagyok a párom 20/F.

2 éve vagyunk együtt az első évben még suliba járt, sokat voltunk együtt. De már március óta dolgozik mezőgazdaságban. Hétfőtől vasárnapig, reggel 7től este 7ig.

Szóval szó szerint egy kis szabadideje nincs!

Már lassan 1 éve CSAK este találkozunk annyira, hogy együtt alszunk. Nekem most már kezd elegem lenni abból, hogy soha nem csinálunk együtt semmit. nincsenek közös programjaink. És egyre kevesebb közös témánk van amiről beszélgethetnénk. És általában ebből van a veszekedés, hogy soha nem töltünk el egy napot együtt és soha nem csinálunk semmit. Ilyenkor Ő azzal jön, hogy én nem értem meg, hogy dolgozik.. :/

Nagyon szeretem, nem akarom elveszíteni ez miatt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?


2014. nov. 2. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Vegyél vissza, és legyél türelmes. Sokat dolgozik a barátod, nem is könnyű gondolom a munkája, nyilván halálosan fáradt estére, és nem segít rajtatok, ha te veszekszel vele. Elalvás előtt meghitten bújjatok össze, csókolgasd, simogasd a fejét, beszélgessetek legalább picit, mielőtt bealszik szegény.

Gondolom nem örökre tervezi így az életét, beszélgessetek a jövőképetekről, és merítsetek abból erőt, hogy lesz ez sokkal jobb is.

2014. nov. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudod az az igazság, hogy sajnos sok ilyen kapcsolat, házasság van, ahol ilyen a munkaidő, hogy rengeteget dolgoznak és nem igazán van szabadidő, de kell a pénz, a családot el kell tartani és lehet hogy nektek még nincs közös ház, gyerek, de majd egyszer lesz. És akkor majd megérted. Elhiszem, hogy rossz, de a mai világban nem igen lehet válogatni.

Ha neked ez nem jó, akkor keress egy olyan pasit, akinek van mit a tejbe aprítani vagy másabb munkakört tölt be és tud veled is lenni. Az meg már megint egy más helyzet, hogy majd akar-e...

Szóval őt is meg lehet érteni.

Persze, ugyanakkor téged is megértelek, mert persze, rossz, ha nincs időtök egymásra, pláne ti még egy nagyon friss kapcsolatban vagytok. De ha kicsit jobban belegondolsz, akkor tényleg ezer ilyen kapcsolat, házasság van, ahol sajnos ez a helyzet. És mégsem válnak el, vagy mennek szét, hanem a lehető legjobban kihasználják a közösen eltölthető időt.

És nekem is van ilyen ismerősöm és azért mezőgazdaság mezőgazdaság, de ott sem mindig állandó 12 óra van, januártól decemberig. Ott is van szabadnap, szabadság, leállások, stb. Ha amúgy jól megvagytok, akkor szerintem használjátok ki a szabadidejét kellőképpen.

2014. nov. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!