Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem túlságosan ragaszkodó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túlságosan ragaszkodó típus a párom, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Nekem az a problémám, hogy eddig csak olyan srácokkal jártam, akik nagyon ragaszkodtak hozzám, éjjel-nappal együtt voltunk. De a jelenlegi párom nem ilyen. Nekem ez hiányzik. Tudom, hogy vannak olyan párok, akik nem bújják egymást állandóan és most nem tudok ezzel a helyzettel mit kezdeni. Van valaki hasonló helyzetben?
2010. dec. 23. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam férfi létemre, aki nem mindig "bújja a párját", de a Kedvesem ugyanígy volt mint Te. Én hiszek abban, hogy megbeszélni bármit meg lehet. Ő is elmondta, hogy többet szeretne látni. Én így szeretem és ezért most többet lát:) Cserébe meg én is kapok tőle dolgokat. Kompromisszum mindig van, csak emberek kellenek akik megegyeznek. Beszéljétek meg! Hajrá!
2010. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vannak ilyen típusú emberek, én is ilyen vagyok egy kicsit, ne maradj csöndben, beszéld meg vele, de nehogy hisztizz vagy zsarold, mert annak jó vége nem szokott lenni.
2010. dec. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) Megfogadom a tanácsotokat!
2010. dec. 23. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:

hát vannak olyan emberek akiknek néha kell egy kis szabadság is..ezt meg kell érteni nem kell erőltetni a mindennapi találkozást mert lehet rossz vége lesz és egy idő után megunja és inkább marad egyedül hogy legyen egy kis szabadsága.szerintem ezt fogadd el.

L 18

2010. dec. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
éCC
2010. dec. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!