Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm féltékeny és túlságosan ragaszkodó?

Figyelt kérdés

Ő nem szeret társaságba menni és annak se örül ha én megyek. Azon jár asz esze hogy akkor ott biztos vannak lányok akik majd rám nyomulnak. Úgy érzem hogy elvárja, hogy mindenről számoljak be neki, hogy mit csinálok, hol voltam.

Egyébként nagyon könnyen megsértődik.


2013. jún. 24. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kúrd meg.
2013. jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
én a helyedbe örülnék neki hogy van 1 olyan barátnőm aki szeret.
2013. jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Zakathol ***** válasza:
15%
Ints neki búcsút.
2013. jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
38%
ha ennyire ragaszkodó akkor rakj a kezébe egy láda sört és ahova mész majd hozza utánad tökéletes utánfutó :D
2013. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 omba ***** válasza:
Elég unalmas jövőt képzel kettőtöknek...
2013. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
próbáltad normálisan elmagyarázni, hogy bízzon meg benned? és, hogy mindkettőtöknek kell egy kis személyes tér? mondd el neki érthetően, ne csak úgy jóóvan jóóvan nem másznak rám, jaa ez vot, hagyjál, ne rázd le, hanem beszélj vele, ha megérti akkor jó, de ha egy idő után nem hagyja abba, akkor hiába szereted, nem fogja megérni, mert ennyi lesz a kapcsolatból, féltékenykedés, és veszekedés, azt meg ne akard.
2013. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
napok óta ez a téma és nem jutottunk egyről a kettőre.
2013. jún. 26. 14:24
 8/11 Zakathol ***** válasza:

Ha nem tudjátok megbeszélni, változtatni a dolgokon, akkor nem lesz hosszú életű a kapcsolat.

Én ugyanígy voltam az exemmel, 8 éven át gyötörtük egymást, a végeredmény mégis az lett, hogy elköszöntünk egymástól. Ne pazarold el az időd fölöslegesen.

2013. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok,ha nem megy, nem érti meg, nem tudja elfogadni, akkor hagyjátok az egészet, igaz van 8-asnak, a vége úgyis ugyanaz lezs, cska lehet előbbe még kiidegelitek egymást, s elpazaroltok éveket egymás életéből
2013. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az elején vagyunk még. Szoknia kell a dolgot hogy én járok társaságba. Adok időt magunknak.
2013. jún. 26. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!