Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan ragaszkodó vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan ragaszkodó vagyok?

Figyelt kérdés

1 éve együtt vagyunk a barátommal, de még mindig minden egyes percet vele szeretnék tölteni. De azt hiszem, neki több függetlenségre lenne szüksége. Ha egy kicsit nem figyel rám, gyorsan meg tudok sértődni. Mivel tudnám lekötni magam?

Barátaimmal nem igazán szoktam elmenni bulizni, mert őszintén szóval...nem vagyok oda az ilyen dolgokért.

17L


2014. máj. 2. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl szakítasz vele, és megismerkedsz velem, mert én meg pont ilyen barátnőt keresek!
2014. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem.
2014. máj. 2. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem még jobban fogsz :)
2014. máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ilyen vagyok, a barátom viszont nem... Találj hobbit, ha van kézügyességed, akkor rajzolj, üvegfestékezz, menj el bicózni, kirándulni a barátokkal vagy szimplán beülni valahova velük :) Családdal is szervezhetsz programokat, ha van kutyád, sokszor vidd el sétálni :) 21L
2014. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én is így vagyok vele, annyi különbséggel, hogy mi 2 éve vagyunk együtt. :)

20/L

2014. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

5. válaszoló vagyok

Az én párom se szereti, hogy ilyen vagyok. Én öcsémmel vagyok mostanában, és kutyázok. :)

2014. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!