Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek túlságosan ragaszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlságosan ragaszkodó lennék?

Figyelt kérdés

Szeretném a lehető legtöbb időt a barátommal tölteni... Ha valamiért lemond akkor nagyon dühös szoktam rá lenni. Nem szeretem, hogy néha úgy érzem, a haverjai fontosabbak mint én.. Sokszor késik, ha elhívom magamhoz, mert még gépezik meg tötyörög otthon... De ha edzeni megy akkor meg siet és ha kell ott van 1 órával előbb is. Utána edzés után nem siet hozzám haza hanem még ott marad a többiekkel?


Ezeket a dolgokat csak én veszem ennyire a szívemre?? Mi lenne a megfelelő megoldás arra, hogy ne legyek ilyen?


És az a baj, hogy ha szóba kerül akkor meg felidegesíti magát és bekattan... :/



2013. jún. 1. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én ha szeretek valakit minden időm vele akarom tölteni szerintem normális vagy
2013. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, túlságosan rátelepszel, ennyire nem kellene. Legyen meg a saját életed.
2013. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De mivel én tényleg szerelmes vagyok ezért MINDEN percemet vele szeretném tölteni....
2013. jún. 1. 20:26
 4/14 anonim ***** válasza:
Az érthető, hogy "MINDEN" percedet vele szeretnéd tölteni, de nem vagytok egyformák. Lehet neki egy kicsivel több szabadság kéne, ezért nem siet mindig hozzád. Viszont ha megfojtod, azzal egyben el is kergeted magad mellöl.
2013. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Pendulum92 ***** válasza:

Ez szerintem nem szerelem kérdése, hanem az adott emberé.

Jobb, mint ha ragaszkodónak tettené magát, aztán pár hónap után kiborulna a bili.

2013. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem igazad van, bár én hajlamos vagyok az átlagnál ragaszkodóbbnak lenni :D Vannak akik meg lazábbak, nem olyan ragaszkodóak. Az a lényeg hogy a pároddal kb ugyanannyira igényeljétek a másik társaságát.

Kérdezd meg, hogy baja van veled, vagy nem szeret, vagy csak neki nem kell olyan sok találkozás.

2013. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran látjátok egymást?
2013. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mivel ugyan abban a házban lakunk (magyarul szomszédok vagyunk) így hát mindennap találkozunk. Akár egy kutyasétáltatás erejéig akkor egy filmezésig. De ha nem, vagyunk együtt és mindketten otthon vagyunk akkor meg rendszerint skype-olunk.
2013. jún. 1. 20:34
 9/14 anonim ***** válasza:
Túlzásba viszed a dolgokat.Ha messzebb lennétek,akkor érteném,hogy miért akadsz ki.De így nem.Szerintem inkább örülj annak,hogy közel van hozzád.
2013. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenki egyforma. Engem egy ilyen kapcsolat pl az őrületbe kergetne. Akármennyire is szerelmes vagyok, kell a privát szféra. Te meg nem hagysz a srácnak semmit.
2013. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!