Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék ezzel az emberre...

Hogyan tudnék ezzel az emberrel összehaverkodni?

Figyelt kérdés

A kérdés lehet furcsa, az emberek így tanácsot kérni szerelmi témában szoktak, de nekem nem megy a haverkodás, a szociális képességeim kegyetlenül gyengék.

A kérdés:

Középiskolás vagyok és bejárós, szinte naponta buszozok. Elég magányos vagyok, nincsenek barátaim, ezért gondoltam bejelölök a buszról valakit facebookon (élőben mindig a haverjaival van, nem mehetek csak úgy oda közéjük), és megpróbálok összehaverkodni vele. Visszaigazolt, párszor írogattunk már, szívesen válaszolgat úgy látom, barátságos, viszont teljesen sz*rik rám igazából. Élőben még csak nem is köszön, simán elmegy mellettem köszönés nélkül.

Miért sz*rhat rám ennyire, mi lehet a gond ezzel?

És hogyan kéne vele összehaverkodnom, hívjam ki valahova?


2014. nov. 18. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem ertem. Random embert jelolsz be a buszrol facen aki eszre se vesz. Kerdeseim lennenek: 1. Miert pont o? 2. Miert nem az osztalyodban baratkozol? 3. Hogy kezdtetek el facen es mirol beszelgetni ha a valosagban ennyire tavol vagytok. Az meg hogy nem erdekled azert van mert vannak baratai meg minden? Miert foglalkoznak egy random valakivel a buszon. Ahhoz tul sok ember van a vilagon hogy mindenki mindenkivel foglalkozzon. Ha meg vegkepp ossze akarsz haverkodni vele akkor csinalad azt amit ő. Kondizni jar menj te is, cod kocka legy jobb es alazd el meg hasonlok, erezze h hasonloak vagytok es erdemes. Veled baratkozni meg foglalkozni.
2014. nov. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!