Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 10. es cagyok és megismertem...

10. es cagyok és megismertem egy 6. os lányt. Ciki lenne járni vele? Nekem nagyon bejön.

Figyelt kérdés

Nagyon jó fej, aranyos, és kulsore se semmi, alacsony lany, szep fenék, szép (atlagnal nagyobb) mellek, jo combok..:)

utolag tudtam meg hogy csak 6.os..

szerintetek ez jelenthet gondot a kaocsolatba, erdemes belekomolyodni?


2014. szept. 28. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lánynak lenne ciki veled járni hogy ilyen megfordul a fejedben!
2014. szept. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
ezt még te sem gondolhattad komolyan
2014. szept. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
már volt rá példa lehet valami belöle
2014. szept. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Még csak egy kislány. Legjobb esetben is 13 éves, de inkább 12! Szerintem hanyagold ezt, a szülei sem hiszem, hogy örülnének neki. 12 évesen meg persze, hogy nincs rossz alakja, nem volt ideje meg módja elrontani...
2014. szept. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ma 09.28. ismertem meg:) azert kerdeztem csak, mert tenyleg bejon.. de hat ismerek olyat hogy 15 eves 22evessel jar meg ilyenek, igaz sok kicsit az a 4-5 ev ilyen fiatakon:/
2014. szept. 28. 00:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne is a cikiség miatt ne, hanem mert (normális esetben) egy hatodikos nincs azon az érettségi szinten, hogy neked egyenrangú partner legyen. Egyszerűen nem illetek össze.
2014. szept. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele egybol osszefekudni.. azert megiscsak fiatal..
2014. szept. 28. 00:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha közel azonos testi, !elki, szellemi szinten vagytok és megfeleltek egymás igényeinek, akkor hajrá...
2014. szept. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem mindegy hogy egy 12 éves jön össze egy 18 evéssel vagy egy 20 egy 25 evéssel. Sokat számít az az öt év. És a lány normál esetben nem akkar még senkivel semmi olyan dolgot ( intim) . Hiába szép meg érett ha agyilag még nincs felkészülve . Ráadásul gondolj bele van egy lányod 12 és egy 10 es srác elkezd rá nyomulni . Te örülnél neki?
2018. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!