Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 21 évesen ciki bulizni járni?

21 évesen ciki bulizni járni?

Figyelt kérdés

Már lassan fél éve nem voltam semmilyen szórakozóhelyen, de már anno, akkor is úgy éreztem kicsit öreg vagyok én oda.. :S És ahogy most elnézegetem a nagyobb klubok partyfotóit ugyanezt értem.. Mindenhol szó szerint gyerekek vannak, Én pedig (amúgy is idősebbnek nézek ki a mostani koromnál is) 21 éves vagyok. Mintha a bátyjuk lennék. Nektek mi a véleményetek erről? Csak én jártam rossz helyekre? Valahogy az ilyen sznob helyek, meg a nagy kocsmázgatások sose jöttek be hanem inkább a discok...


Off: hozzáteszem a negativ válaszok ellen: igen egy keményen végigdolgozott hét után szeretne az ember egy kicsit kikapcsolódni :D



2014. nov. 22. 00:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad, szeretsz bulizni, akkor ne fogd vissza magad. Én 30 éves koromig jártam rendszeresen, de 38 évesen is elmentem már. Persze nem a 15 éves emókkal buliztam, hanem egy kisebb társasággal mentünk, így különösebben nem érdekelt, hogy gyerekekkel vagyok körülvéve. 21 év meg még abszolút nem ciki.
2014. nov. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mert lenne gaz??? Sokat ittal? En 29 eves vagyok es meg mindig eljarok legalabb havi egyszer, de inkabb tobbszor. Fiatalos felnott vagyok, es ez igy van jol. Azert megvalogatom a helyeket, ahova eljarok, de altalaban lexarom, milyen idosek vannak korulottem, mert pia nelkul is letancolom oket:-D
2014. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszokat! Hát próbálom összefoglalni :D Szóval szerencsére arra jutottunk, hogy akkor végülis nem ciki :D És igazából igen, mindenki maga dönti el, hogy odavalónak, vagy nem odavalónak érzi magát... Én azért igen :D Nyilván itthon is remekül ki lehet kapcsolódni, de azért valahogy vágyom a pörgésre :D
2014. nov. 23. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!