Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » InterPals-szal kinek milyen...

InterPals-szal kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés

Kiknek lehet irni, ;s kiknek nem ajántlatos...?

Nagyon sokan irnak Afrikából, az ő leveleikre jobb, ha nem válaszolok?



2014. nov. 29. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell rasszistának lenni,az InterPalson ez nem menő.:D
2014. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én körülbelül fél évig használtam az oldalt,de nem azért,mert gond lett volna vele,csak ráuntam.

Nekem a törökökkel voltak nézeteltéréseim,be is állítottam,hogy onnan ne kaphassak levelet.

Szerintem írj vissza nyugodtan az afrikaiaknak,esetleg,ha valamelyikkel akad problémád,akkor tiltod vagy jelented.


Egyébként személyes véleményem az,hogy nagyon hasznos kis oldal,és szórakoztató is,feltéve,ha valakinek van megfelelő szintű nyelvi ismerete,illetve motivációja a tanulásra egy anyanyelvi partnertől.Ha szerencséd van,barátságot is köthetsz.


Én anno úgy álltam hozzá,hogy írok annak,aki szimpatikus,és visszaírok lehetőségem szerint mindenkinek,és nyitottan állok az emberekhez,aztán akivel gond van,azt ignorálom.:) Javaslom,hogy te is légy nyitott,ne legyenek előítéleteid,mert lehet,hogy megfosztod magad egy értékes kapcsolattól vagy tanulási lehetőségtől.

Ezzel szemben viszont amíg nem ismered alaposan az illetőt,addig ne menj bele olyan témákba,ami alapján elárulsz olyat,amit a csevegőtársad felhasználhat ellened valamely módon.Nekem pl. csak az ország volt megadva,lakóhelyemül nem a saját városomat adtam meg,hanem egy másikat,illetve néhány évvel a koromon is csaltam,valamint csak néhány képet tettem fel.Én így éreztem biztonságban magam.


Nem hinném,hogy így,országszinten meg lehet határozni,hogy kiknek ajánlatos vagy épp nem ajánlatos írni,minden országban vannak tapló,nyomulós és értelmes,kedves emberek is.

Ha viszont végképp nem érzed biztonságosnak valamelyik ország lakóit,akkor a beállításoknál megadhatod,hogy honnan ne tudj levelet kapni.


Remélem kielégítő választ adtam.

2014. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Én sem azt a várost adtam meg, ahol élek, és csak 2 képet tettem ki. Azt hiszem, ennyi épp elég.

2014. nov. 30. 10:56
 4/4 Kini :)) ***** válasza:

Nekem pozitív tapasztalataim vannak vele, bár nekem is írt egyszer- kétszer néhány perverz Nem Afrikából hanem mindkettő Németországból. :DD

De van olyan lány, akit egy évvel ezelőtt ismertem meg interpalson, és máig tartom vele a kapcsolatot. :)


16/L

2014. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!