Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek? Megutált az egyik...

Mit tegyek? Megutált az egyik régi haverom egy másik új barát hatására.

Figyelt kérdés

Nemrégen talán tavaly ősszel megismertem egy gyereket aztán elkezdtünk egyre többet beszélgetni és nagyon jóban voltunk. Úgy gondoltam bemutatom a barátaimnak össze is ismerkedtek és nagyon jóban voltunk. Aztán lassan-lassan

Néha "veszekedtünk" aztán kibékültünk. Most egy pár napig

nem is beszéltünk velük mert lebetegedtem, és az új barát beszélgetett a régi barátaimmal, és most mikor iskolába mentem az egyik régi haverom csak úgy ok nélkül elült mellőlem és nagyon nem is szólt hozzám. Szerintem akit nem rég ismertem (mivel néha össze-össze vesztünk( és hát a gyerek nagyon"behatóan" és "befolyásosan" tud beszélni)) megutáltatott a régi haverokkal még egyelőre nem tisztáztuk az ügyet még MA megkérdezem hogy, most akkor mi is van ? Szóval igazából ennyi lenne de, nem nagyon tudom ezenkívül mit kéne tennem, és szeretném ha segítenétek! Ha volt hasonló ügyetek. Hozzáteszem én nem csináltam semmi olyat amiért ki kéne ezen akadni. :P Lehet hogy, vannak hibáim de szerintem senki sem tökéletes.


2014. dec. 5. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Na? Mit mondott?
2014. dec. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!