Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Úgy érzem, lenéznek. Mit tegyek?

Úgy érzem, lenéznek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régebben eléggé bunkó természetem volt, ma már azonban ez egyáltalán nem jellemző rám. Sőt, sokkal inkább barátságosnak gondolom magam. Az a fajta ember vagyok, aki képes bárminek örülni, de olyan szinten, hogy ugrálni kezd, és néha még sikítozni is.:3 Mivel rocker vagyok, ezért főként fekete zenekaros pólókban járok, sokan ezért azt hiszik rólam, hogy emo vagyok. Talán ezért is teszek rá egy lapáttal az örömködésemre. Ha egy új társaságba kerülök, rögtön megkapom azt az általános véleményt, miszerint emo vagyok, de van, hogy csak szimplán nem mernek a közelembe jönni. Ezért inkább én nyitok. Szeretek új barátságokat kötni, és sok barátom is van, hála Istennek. A legtöbben szeretnek, de úgy érzem, kicsit hülyére vesznek... Jó tanuló vagyok, órákon én jelentkezem a legtöbbet, de sokan mégis úgy néznek rám, mintha egy másik bolygóról jöttem volna, csak azért, mert én kimutatom az örömöm, és bárkire rámosolygok, bármi legyen. Ez nagyon rosszul esik, de nem akarok megváltozni. Szerintetek mit kéne mondanom azoknak, akikből sugárzik a lenézés? (ez főként az osztály plázacicáira jellemző, természetesen)

2014. dec. 5. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán feltűnési viszketegséged van, valamivel mindig ki akarsz tűnni, de harsányságoddal megütközést keltesz a környezettedben. Légy visszafogottabb, kerüld a feltűnősködést, öltözködj szolídan. Valószínűleg nemigen figyelsz másokra, hogy őket mennyire zavarod a viselkedéseddel.
2014. dec. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ne is törődj velük. :) Én is ez a mindenkire mosolygós típus vagyok, aki mindennek örül, és azt veszem észre, hogy mivel mindig szinte mosolygok, totál hülyére vesznek. Okos vagyok, de azt hiszik, hogy nem lehet normálisan hozzám szólni, mert az agyi képességeim nem érnek el odáig, ezért többnyire lekezelően beszélnek velem. Most már nem érdekel, sem az osztálytársaim, sem a plázacicák véleménye, ők inkább csak irigykednek, hogy van saját stílusom (éljenek a zenekaros pólók). Az fontosabb, hogy a barátaim mit gondolnak rólam, a többi embert meg kell tanulni nem figyelembe venni.
2014. dec. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 20:37-es! Abszolút nincs feltűnési viszketegségem. Szeretnék kitűnni, ez tény, de nem hinném, hogy az lenne a megoldás arra, hogy ne kezeljenek le, hogy változtassak a stílusomon. Én így érzem jól magam a bőrömben, és viselkedni is tudok, ha kell.

Kedves 20:40-es! Örülök, hogy vannak hasonló személyiségek, mint én. Megpróbálok majd nem oda figyelni, és köszönöm a válaszod!^^

2014. dec. 5. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is mosolygós, barátságos vagyok.

Már évekkel ezelőtt megtanultam, hogy ne érdekeljen, hogy mások mit gondolnak rólam. Aki kedvel, azzal úgyis tudok barátkozni, a többi emberre pedig nem pazarlok energiát.


Ezt tanácsolom mindenkinek, sokkal jobb így az élet. :)

2014. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 supra01 ***** válasza:

Miért akarsz te megfelelni a plázacicáknak? Akarsz tőlük valamit?

Ne foglalkozz te mással, csak a saját életeddel!

2014. dec. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem az a velemenyem, hogy csak legyel olyan amilyennek igazan erzed magadat. De legfokeppen ahogyan jol erzed magadat. Plaza cicak mindenhol vannnak sajnos es az az egy ketto srac is akik adjak alajuk a lovat...de lehetseges hogy nem tetszik nekik hogy sajatos kulsod ellenere megis szeretnek masok es meg okos is vagy..beloluk meg 100000000szaladgal a varosban :P nem kell figlalkozni veluk ;) csak azokkal akik tenyleg aranyosak es kedvelnek. Ha pedig mar nagyon idegesit akkor meg kell nekik mondank. Ki tudja? Lehet higy elall a szavuk es nem mondanak mar tobbet lenezo dolgokat. :D es az osztaly tobbi "nem meno" lanya biztos h melled all mert hat ezeket a csajokat nem birja senki..meg ok se gymast szentem 😋😋
2014. dec. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!