Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kell emberi kapcsolatok...

Hogyan kell emberi kapcsolatokat létesíteni?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, és a családomon kívül senkim nincsen, akivel egyáltalán beszélhetnék. Bárhova mentem, sehova nem kellettem. Bármit csináltam, mindig egyedül maradtam.
2014. dec. 18. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem 27 évesen kell elkezdeni, hanem már gyerekként kellett volna többet emberek közt lenni. De gondolom, hogy a gyermekkorodat nem focizással és horgászással töltötted, és fiatalkorodban sem jártál emberek közé, hanem a pc vagy valami tv játék előtt élted az életed.
2014. dec. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sosem késő semmit sem elkezdeni. Ez nem válasz.
2014. dec. 18. 17:03
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

manapság Magyarországon ez nagyon nehéz, mivel az emberek nagy része teljese alkalmatlan barátnak, sőt beszélgetésre is.


ha komolyabb vagy és igaz barátokra vágysz, az azért lesz nehéz, mert az emberek zöme csak felszínes haverságot akar, magyarán vihogó bohócok társaságát keresi, akikkel lehet inni.


interneten talán még mindig a legegyszerűbb, de még ott is nagyon nehéz értelmes embert találni, akire lehet számítani.


fiú vagy?

2014. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, fiú vagyok, miért?


Miért nem alkalmasak az emberek többsége barátságra?

2014. dec. 18. 17:17
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
mert buták és felszínesek!
2014. dec. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó, ez is hülyeség.
2014. dec. 18. 17:26
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
mert felszínesek, egyszerűek. miért, te hány olyan barátságot láttál, ahol a számíthattak egymásra? én nem sokat.
2014. dec. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Nos én feltételezem, hogy egyház közösségekben eleve megértőbbek az emberek..és ahogy nézelődtem (még csak neten vagy kósza templom látogatáskor :D ) meglepően sok fiatalt találok. Persze ezt Bp-es viszonylatban mondhatom. Ezen kívül ilyen pszichodráma jellegű foglalkozás jut eszembe
2014. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
#6 nézd meg mely műsoroknak van a legnagyobb nézettsége? Elárulom, azoknak amiből csak a szenny folyik.
2014. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most már elvileg (persze ha még élsz egyáltalán) 33 év körül vagy. Remélem azóta megoldódott, vagy ha nem akkor irány a pszichiáter/pszichológus
2020. febr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!