Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Teljesen összetörtem, elment...

Teljesen összetörtem, elment minden volt önbizalmam is. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval azt kell tudni rólam,hogy nem vagyok egy szép fiú ,ezt tudom is,nagyon önbizalomhiányos voltam,tegnap elmentem egy buliba,de annyira elment minden "hitem" ,hogy nem igaz. Odamentem több lányhoz is,"szia xy vagyok,nem szeretnél táncolni" stb. Erre szinte mindenki eltolt magától meg minden(Nem,nem nyomultam ráfele ),kaptam egy "menj innen mert csúnya vagy" jelzőt is.

Mégis ilyenkor hogy várják el,hogy még legyen önbizalmam más helyre is menni,ismerkedni lányokkal ?


2014. dec. 20. 10:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ha olyan bunkón elküldtek, akkor nem éri meg miattuk foglalkozni. egyszer élünk, igen, kapunk kikosarazást, meg elbukunk, de tudni kell belőle felállni, és viselni. elhizsem, hogy szarul esett, de hát el kell ezeket fogadni, és tovább lépni.
2014. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
46%

11-es bele trafált


Azt írod hogy: 'tegnap este előtt még volt önbizalmam'


És aztán nyilván elköltözött az önbizalmad melegebb éghajlatra


Na most az a helyzet hogy az önbizalom mint ahogy az a nevében is benne van 'ön' tehát saját magadra vonatkozik, saját magadból ered.

Akkor azt hogy a fenébe veszik el tőled a többiek ?


Te azt csináltad hogy megpróbáltad össze szedni magad a bulira és megpróbáltál csajozni ami szarul sült el.


Ez nem az önbizalom definíciója, te csak inkább külső megerősítést szerettél volna miközben az önbizalmad egyenlő az XY tengely metszéspontjával.


De azért amit csináltál dicséretes mert megpróbáltad mindennek ellenére tehát van benned élet.

Ebből ki lehet indulni, csak igazi önbizalomra van szükséged mert bátorságod van cselekedni.


Ezen kívül ha nem vagy a lányok kedvence akkor kezdj el keményen edzeni mert a csajok arra buknak ha egy pasinak jó teste van. Gondolom te sem a lepukkant csajokhoz mentél oda.

Mindig próbáld magad legalább olyanná tenni magad mint ami az elvárásod.


Senki nem gondolhatja komolyan hogy a fitnesz modell csaj egy elhízott pasival fog járni, még akkor sem ha a pasi milliomos.

2014. dec. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hiába keresel "visszafogottabb" lányokat, meg még ki tudja miket írtak, nekik is ugyanúgy csak a külső számít. Ha csúnya vagy, esélyed sincs a csajoknál.
2014. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
13-as : Egy éve edzek.
2014. dec. 20. 17:03
 15/19 anonim ***** válasza:

Azt meséld már el hogy hogy a fenébe lehet hogy a te kérdésednél majdnem minden válasz nulla százalékban hasznos.


Aki nem nyalogatja a sebeidet annak lehúzod a százalékát ?


Igen ?


És nem az az érdekes hogy hány éve edzel hanem hogy hogy nézel ki.

2014. dec. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Miről beszélsz? Nem is pontozok sose senkit,nem foglalkozok ilyennel,ez olyan ,mint a likeolgatás,azt is hülyeségnek tartom. Nem én pontoztam le,eddig észre se vettem,hogy ki hány százalékon áll.

Mellesleg,ha pontoznék is,akkor miért adnék rosszat mindenkinek? hisz mindenki elég korrekten válaszolt szerintem(kivéve 1 viccesgyereket a szilvásbuktával,de még őt se pontoztam mert igazából nem érdekel ez az egész).

2014. dec. 20. 21:45
 17/19 A kérdező kommentje:

Jajj most nézem,hogy a 10-es válaszolónak adtam 1 hasznos" jelzést még amikor megírta a választ....

Az 1 évet azért írtam,mivel 1 év hosszú idő és az alatt elég szépen fel lehet hozni magad,feltéve ,ha nincs eszméletlen rossz genetikád,meg csak nézelődni jársz le a terembe.

2014. dec. 20. 21:49
 18/19 anonim ***** válasza:

Akkor csak szimplán van itt egy fosfej aki ezzel szórakozik.


Jó, tehát akkor ha felveszel egy testhez álló pólót akkor nem wécé tartály formád van kályhacső karokkal.


Akkor marad az hogy nagyobb önbizalom kell és kicsit taktikusabbnak kell lenni annál mint hogy felkéred táncolni de azt hiszem ezt mondta is valaki hogy úgyis csak akkor megy el veled táncolni ha már szimpatikus vagy neki de odáig meg el is kéne jutni.


Javaslom egyébként hogy olyan csajoknál próbálkozz egy buliban akivel legalább egyszer-kétszer egymásra néztek és azt veszed le a tekintetéből hogy na ennek lehet hogy bejövök.


Ez sem garancia de jópár vissza utasítástól megkímélheted magad. És továbbra is mondom hogy nagyon jó hogy te legalább meg mered tenni hogy odamész. És ezt ne is add fel, akármennyi vissza utasításban van részed. Csak vigyorogj és menj oda a következőhöz.

2014. dec. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Rendben,kösz a tanácsokat.
2014. dec. 20. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!