Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van ez? Ha én csinálom...

Miért van ez? Ha én csinálom sz*r, szóra sem érdemes, de ha egy másik lány, aki "menő" akkor meg tökéletes.

Figyelt kérdés
ha én csinálom sz*r, szóra sem érdemes, de ha egy másik lány, aki "menő" akkor meg tökéletes. az a lány (már bocsánat a kifejezésért) egy k***va, és persze mindenki őt sztárolja. én szeretem a focit, játékokat (pl. gta) de semmi visszajelzés, hogy jó csaj lennék-e. pedig az alakom is jó, és nem vagyok csúnya. igyekszem kedves lenni másokkal, meg minden. és azokat nem azért szeretem, hogy bevágódjak a fiúknál, hanem mert azokat szeretem.

2014. dec. 20. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Manapság a fiúk háromnegyede a ku**vákra bukik. A normális lányokat meg lenézik.(tisztelet a kivételnek)
2014. dec. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Talán az a baja, hogy buta vagy, mint a föld. Ez egyértelmű ebből a kis szösszenetből is, amit idevetettél.
2014. dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

hát az van hogy nem az a lényeg hogy mit csinálsz hanem hogy ki csinálja


például ha veszek anyámnak egy fakanalat karácsonyra akkor max. hozzám vágja hogy ilyet meg ki a faasz kért.


viszont ha az angol királynő hozná el személyesen akkor biztos hogy kirakná a vitrinbe és csak jeles alkalmakkor főzne vele


hát így működik a dolog úgyhogy csak magaddal foglalkozz és ne kuncsorogjál mások elismeréséért

viselkedj természetesen mindenkivel aztán majd meglátod ki szeret és ki nem


ha meg jobban be akarsz vágódni a fiúknál kezdje el edzeni mert magamról tudom hogy a jó formákat szeretjük és hordjál kicsit testhez állóbb cuccokat, egy jó smink vagy frizura szintén feltűnőbbé,csinosabbá tehet de azért ne legyél qrvás mint az a lány akiről beszélsz

2014. dec. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. dec. 20. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:

a kifejtésben valószínűleg ott a válasz.


vannak fiúk, akik komolyan kapcsolatot akarnak, ők normálisabb, visszafogottabb lányt keresnek.


a többség viszont csak dug-ni akar, ezért a feltűnő, riban.cosabb lányokat dongják körbe.

2014. dec. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt gondolják túl jó vagy hozzájuk, miért pont őket választanád mikor 100 jobb pasit is találhatsz.

Megkérdezted szemtől szembe, hogy jó alakod van-e, vagy mi alapján nem kaptál visszajelzést?

2014. dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, én kíváncsi lennék hacsak az alakodra is. Elnézést ezért, de én nem szeretem ha egy lány itt "kurv*zik" mert az aki ezt (gyik-en) teszi általában nagyon fiús lány, rossz alakkal és nem törődik magával(tisztelet a kivételnek). Azzal pedig hogy szereted a GTA-t meg a focit semmi baj nincs. Szóval egy alak/ruhás képre én is kíváncsi lennék.
2014. dec. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!